Biurkowa drukarka etykiet Zebra GC420d

  • Zebra GC420d
Zebra
GC420-200520-000_cfg
 
Przelew 15 zł netto
Drukarka etykiet Zebra GC420d umożliwia druk w technologii termicznej oferując doskonałą relację między ceną, jakością i oferowanymi funkcjami.
 
 
 
Opis

Drukarka etykiet Zebra GC420d umożliwia druk w technologii termicznej oferując doskonałą relację między ceną, jakością i oferowanymi funkcjami. Jest kontynuacją serii LP 2844, która cieszyła się duża popularnością. Urządzenie posiada kompaktową obudowę, jest niezawodne i trwałe. Model wyposażony został w bardzo dobrej klasy procesor, zapewniający szybkie przetwarzanie danych oraz dużą pamięć umożliwiającą przechowywanie większej ilości grafiki.

Biurkowa drukarka etykiet Zebra GC420d

Sprzęt ma potężny 32-bitowy procesor oraz wyraźnie zwiększoną pamięć do 8MB zapewniając niezawodność i podnosząc przepustowość wydruku etykiet. Drukarka może drukować tekst, grafikę oraz wszystkie popularne kody kreskowe na etykietach termicznych o maksymalnej szerokości 104mm i maksymalnej długości aż 990mm. Język programowania EPL i ZPL ułatwia integrację z innymi drukarkami Zebra. GC420d to doskonała propozycja dla użytkowników oczekujących urządzenia wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Funkcjonalne biurkowe drukarki etykiet

Zebra GC420d to drukarka etykiet z kodem kreskowym umożliwiająca druk na papierze termicznym. Maksymalna szerokość druku wynosi 104 mm przy rozdzielczości 203 dpi. Posiada interfejs: RS-232, port równoległy LPT IEEE 1284 i USB.

Biurkowe drukarki etykiet - zastosowanie

Urządzenie skonstruowane jest z myślą o wieloletniej eksploatacji w różnych sektorach, w których potrzebne jest etykietowania produktów. Między innymi wykorzystywana jest do użytku w służbie zdrowia, handlu, turystyce i innych miejscach.

Praktyczne urządzenia – szeroki wachlarz zastosowań

Biurkowa drukarka etykiet Zebra GC420d to wyjątkowo praktyczne urządzenie, które ma wiele różnorodnych zastosowań. Model zoptymalizowany  przede wszystkim pod kątem połączenia funkcjonalności i atrakcyjnej ceny. Urządzenia znajdują zastosowanie szczególnie w sektorze związanym ze służbą zdrowia, handlem czy transportem.

Producent nie dołącza do drukarki materiałów eksploatacyjnych. Etykiety oraz taśmy termotransferowe należy zamówić oddzielnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://www.4labels.pl/etykiety-i-tasmy.html. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Dane techniczne
SKUGC420-200520-000_cfg
Jednostka miaryszt.
Rodzaj wydruku:termiczny
Rozdzielczość:203 dpi
Maksymalna szerokość etykiety:108 mm
Maksymalna szerkość druku:104 mm
Maksymalna długość druku:990 mm
Maksymalna średnica rolki etykiet:127 mm
Maksymalna prędkość druku:102 mm/s
Maksymalna szerkość taśmy:nie dotyczy
Maksymalna długość taśmy:nie dotyczy
Średnica gilzy taśmy termotransferowej:nie dotyczy
Nawój taśmy termotransferowej:nie dotyczy
Interfejs:USB, RS-232, LPT
Pamięć:8MB Flash, 8MB SDRAM
Języki programowania:EPL, EPL II, ZPL II
Temperatura pracy:5°C do 40°C
Wymiary:201 x 173 x 208 mm
Waga:1,4 kg
Darmowa aplikacja do projektowania etykiet:Zebra Designer
Dodatkowo dokupić można:odklejak, klawiatura
Gwarancja producenta:drukarka - 12 miesięcy, głowica - 6 miesięcy
Stan magazynuNie
ProducentZebra
Cena0,00 pln
Ulotka
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Biurkowa drukarka etykiet Zebra GC420d

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność

Wszystkie opinie (1):

Andrzej 15 listopada 2018
Drukujemy listy przewozowe na tej drukarce i mogę śmiało ją polecić
Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Wojciech Gasidło Sp.k. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Józefa Piłsudskiego 3. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności