Biurkowa drukarka etykiet Zebra GC420t

1187.0045
Zebra GC420t

1187 pkt

  • Zebra GC420t
Zebra
GC420-100520-000_cfg
3-5 dni
Przelew 0 zł netto
Pobranie 20 zł netto

Drukarka etykiet Zebra GC420t umożliwia druk w technologii termotransferowej oferując doskonałą relację między ceną, jakością i oferowanymi funkcjami.

 
 
 
Skonfiguruj produkt:Wymagane pola *

* wymagane pola

1 187,00 pln 1 460,01 pln z VAT
1187 pkt
Opis

Drukarka etykiet Zebra GC420t umożliwia druk w technologii termotransferowej oferując doskonałą relację między ceną, jakością i oferowanymi funkcjami. Jest kontynuacją serii TLP 2844, która cieszyła się duża popularnością. Urządzenie posiada kompaktową obudowę, jest niezawodne i trwałe. Model wyposażony został w bardzo dobrej klasy procesor, zapewniający szybkie przetwarzanie danych oraz dużą pamięć umożliwiającą przechowywanie większej ilości grafiki.

Biurkowa drukarka etykiet Zebra GC420t

Drukarka jest bezpośrednim następcą niezwykle popularnych drukarek Zebra TLP2844. Udoskonalony model wyposażony został w większa liczbę funkcji dzięki czemu zakres zastosowania tych urządzeń może być znacznie szerszy. Na etykiecie mogą być drukowane kody kreskowe, dowolny tekst, grafika, a także takie obiekty jak linia, prostokąt czy elipsa. Urządzenie może służyć do wydruku etykiet z kodem kreskowym na produkowane towary (etykiety z numerami seryjnymi, plomby gwarancyjne, tabliczki znamionowe). W magazynach, hurtowniach i sklepach drukarkę można wykorzystać do etykietowania towarów, na których brak jest kodu kreskowego. Duża maksymalna szerokość etykiet (104mm) powoduje, że drukarka świetnie nadaje się do znakowania wysyłek i odbiór przesyłek. 

Funkcjonalne biurkowe drukarki etykiet

Potężny 32-bitowy procesor oraz wyraźnie zwiększona pamięć do 8MB zapewniają niezawodność i podnoszą przepustowość wydruku etykiet. Drukarka może drukować tekst, grafikę oraz wszystkie popularne kody kreskowe na etykietach o maksymalnej szerokości 104mm i maksymalnej długości aż 990mm. Druk termotransferowy bądź termiczny. Język programowania EPL i ZPL ułatwia integrację z innymi drukarkami Zebra. GC420t to doskonała propozycja dla użytkowników oczekujących urządzenia wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Biurkowe drukarki etykiet - zastosowanie

GC420t skonstruowana jest z myślą o wieloletniej eksploatacji w różnych sektorach, w których potrzebne jest etykietowania produktów. Między innymi wykorzystywana jest do użytku w służbie zdrowia, handlu, turystyce i innych miejscach.

Praktyczne urządzenia – szeroki wachlarz zastosowań

Biurkowa drukarka etykiet Zebra GC420t to wyjątkowo praktyczne urządzenie, które ma wiele różnorodnych zastosowań. Model zoptymalizowany  przede wszystkim pod kątem połączenia funkcjonalności i atrakcyjnej ceny. Urządzenia znajdują zastosowanie szczególnie w sektorze związanym ze służbą zdrowia, handlem czy transportem.

Producent nie dołącza do drukarki materiałów eksploatacyjnych. Etykiety oraz taśmy termotransferowe należy zamówić oddzielnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://www.4labels.pl/etykiety-i-tasmy.html. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Dane techniczne
SKUGC420-100520-000_cfg
Jednostka miaryszt.
Rodzaj wydruku:termiczny i termotransferowy
Rozdzielczość:203 dpi
Maksymalna szerokość etykiety:108 mm
Maksymalna szerkość druku:104 mm
Maksymalna długość druku:990 mm
Maksymalna średnica rolki etykiet:127 mm
Maksymalna prędkość druku:102 mm/s
Maksymalna szerkość taśmy:110 mm
Maksymalna długość taśmy:74 m
Średnica gilzy taśmy termotransferowej:12,7 mm
Nawój taśmy termotransferowej:zewnętrzny
Interfejs:USB, RS-232, LPT
Pamięć:8MB Flash, 8MB SDRAM
Języki programowania:EPL, EPL II, ZPL II
Temperatura pracy:5°C do 40°C
Wymiary:201 x 173 x 239 mm
Waga:1,5 kg
Darmowa aplikacja do projektowania etykiet:Zebra Designer
Dodatkowo dokupić można:odklejak, klawiatura
Gwarancja producenta:drukarka - 12 miesięcy, głowica - 6 miesięcy
ProducentZebra
Cena1 187,00 pln
Ulotka
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz: Biurkowa drukarka etykiet Zebra GC420t

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność

Wszystkie opinie (2):

Antek 27 marca 2018
Wszystko okej :)
Jakość
Cena
Dostępność
Szymon 10 stycznia 2018
Poprzednia drukarka Zebra TLP2844 zepsuła się. Kupiliśmy tą z wiedzą, że jest to następca TLP. Po 3 miesiącach muszę stwierdzić, że bardzo dobrze się sprawuje i nie ma w ogóle z nią problemów.
Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Gen. Maczka 9. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności