Czytnik ręczny Motorola/Zebra DS4308

  • Czytnik ręczny Zebra DS4308
Zebra
DS4308-HD00007ZZWW_cfg
 
Przelew 15 zł netto

Zebra DS4308 to ręczny czytnik kodów 1D oraz 2D. Główne zalety urządzenia to niewielkie rozmiary i waga pozwalające na ergonomiczną pracę przez cały dzień.

 
Status Zebra Premier Business Partner
Posiadamy najwyższy status partnerski firmy Zebra
 
 
 
Opis

 

Produkcja czytnika Zebra DS4308 została zakończona. Jego następcą jest czytnik Zebra DS4608 dostępny w naszym sklepie

 

Czytnik kodów kreskowych Zebra DS4308 jest wyposażony w moduł skanujący typu imager, który pozwala na odczyt kodów 1D oraz 2D. Urządzenie posiada technologię przetwarzania obrazu PRZM, który zapewnia doskonałą szybkość skanowania. Skaner Zebra DS4308 przeznaczony jest do użytku w punktach sprzedaży, w miejscach imprez i w przemyśle lekkim. Czytnik kodów kreskowych pozwala na odczyt kodów do 71,1 cm dla standardowych kodów typu UPC. Urządzenie posiada również konfigurację, która umożliwia odczyt kodów o wysokiej gęstości, który rejestruje nawet bardzo małe kody kreskowe, a także standardowe – do 41,9 cm przy kodach UPC.

Czytnik ręczny Symbol DS4308 – pierwowzór wydajnego urządzenia

Bardzo popularny ręczny czytnik kodów kreskowych Symbol DS4308 umożliwia szybki odczyt kodów 1D oraz 2D za pomocą skanera typu imager. Jego niewielkie rozmiary i niska waga zostały docenione przez Klientów, sprawiając że urządzenie stało się jednym z najpopularniejszych czytników w branżach handlowych i usługowych. Dzięki temu model Symbol DS4308 był dalej produkowany po przejęciu firmy przez Motorolę.

Skaner Motorola DS4308 – popularny model w sprawdzonej formie

Ręczny skaner Motorola DS4308 to urządzenie, które było dostępne na rynku w niezmienionej formie po przejęciu brandu Symbol. Czytnik spełniał swoją role i zapewniał bardzo dobre właściwości, przez co był bardzo chętnie kupowany przez Klientów. W następnym etapie zostały przemianowane urządzenia na Zebra DS4308 i nadal produkowany w tej samej niezmienionej formie.

Imager wielokierunkowy w czytniku Zebra DS4308

Wielokierunkowy skaner kodów kreskowych Zebra DS4308 odczytuje kody kreskowe jednowymiarowe oraz dwuwymiarowe np. typu qr. Urządzenie pozwala na rejestrowanie zdjęć oraz podpisów. Bez znaczenia, czy kody kreskowe drukowane są na etykietach, czy wyświetlane są na ekranach smartfonów czy monitorach komputerów – Zebra DS4308 odczytuje każdy kod kreskowy. Celownik laserowy upraszcza skanowanie z większych odległości, ponieważ nawet w jasny dzień widoczne jest miejsce celowania skanera. Czytnik kodów kreskowych wytrzymuje upadki z wysokości do 1,8 m.

Poznaj możliwości ręcznego skanera kodów kreskowych

Skaner kodów kreskowych Zebra DS4308 zapewnia ciągłą pracę, bez przestojów, co minimalizuje koszty w firmie. W przypadku potrzeby obsługi skanera jedną ręką albo bez potrzeby użycia rąk, możliwe jest dokupienie podstawki opcjonalnej, dzięki której urządzenie automatycznie rozpoznaje kody kreskowe i skanuje je stacjonarnie.

Aby zestaw był kompletny, należy dokupić kabel interfejsu

Dane techniczne
SKUDS4308-HD00007ZZWW_cfg
Jednostka miaryszt.
Odczytywane kody kreskowe:1D, 2D
Typ skanera:imager
Zasięg odczytu:do 134,6 cm
Sygnalizacja odczytu:dźwiękowa, świetlna
Szybkość skanowania:brak danych
Dostępne interfejsy:USB, RS-232, PS/2, RS-485
Odporność na upadki:1,83 m
Norma szczelności IP:brak danych
Temperatura robocza:od 0°C do 50°C
Wilgotność otoczenia:5% - 95%
Wymiary:16,5 x 9,8 x 6,7 cm
Waga:162 g
Kolor:czarny lub biały
Gwarancja producenta:60 miesięcy
Składowe zestawu standardowego:czytnik
Stan magazynuNie
ProducentZebra
Cena0,00 pln
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Czytnik ręczny Motorola/Zebra DS4308

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność

Wszystkie opinie (1):

Konstanty 16 czerwca 2018
Super czytnik. Szkoda, że nie było wersji białej ale czarna też dobra. Polecam!
Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Wojciech Gasidło Sp.k. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Józefa Piłsudskiego 3. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności