Czytniki dokumentów (OCR)

Czytniki dokumentów firm Honeywell i Epson umożliwiają identyfikację na podstawie kart plastikowych, takich jak karty identyfikacyjne, prawa jazdy, dowody osobiste, paszporty, karty biznesowe. Można także skanować dokumenty papierowe. Czytniki sprawdzają się na lotniskach, przejściach granicznych, wypożyczalniach, kasynach czy placówkach handlowych. Te nowoczesne technologie oraz rozwiązania pozwalają na podniesienie poziomu funkcjonowania przedsiębiorstw i zapewniają wysoką jakość pracy. Przyczyniają się do rozwoju organizacji, w której można wykorzystać na przykład czytniki OCR. Każda firma znajdzie sprzęt odpowiedni dla siebie i będzie mogła wprowadzić własne rozwiązania.

Siatka Lista

1 produkt(ów)

Siatka Lista

1 produkt(ów)

Funkcjonalność

Funkcjonalność czytnika automatyzuje proces rejestracji dokumentów, co ważne odbywa się to przy niewielkim nakładzie sił i kosztów, a także eliminuje czasochłonne przepisywanie oraz możliwość wprowadzenia błędnych informacji. Czytniki sprawdzą w firmach, które potrzebują znacznego obniżenia czasu, który poświęcany jest na wprowadzanie danych, szybkiego dostępu do wszelkich informacji, a także oszczędności czasu pracowników. Dzięki czytnikom możemy mieć gwarancję zachowania danych w formacie kompatybilnym z używaną bazą danych. Wszystkie zastosowania sprzyjają do większej efektywności oraz wydajności pracy. Czytniki cechują się dużą niezawodnością i niskimi kosztami eksploatacji oraz szeroką gamą możliwych zastosowań. Samo urządzenie dostępne jest w różnych rozmiarach, dzięki temu można go umieścić w dowolnym miejscu. Różnorodna jest również kolorystyka produktów. Kolorowe diody oraz dźwięki potwierdzają użycie czytnika i pozwalają na łatwe określenie działania sprzętu.

Zastosowanie

Czytniki umożliwiają automatyczne uzupełnienie wartości indeksów odczytanych z obrazu dokumentu. Przyspieszają proces wprowadzania danych o dokumencie analizując jego zeskanowany obraz oraz uzupełniając odczytanymi wartościami pola na przykład NIP, nr rachunku bankowego, data wystawienia faktury. Narzędzie można wykorzystać również do faktur, umów czy zamówień. Czytniki pozwala na przeszukiwanie treści zarejestrowanych w systemie dokumentów. Zastosowanie algorytmów wyszukiwania pełnotekstowego umożliwia szybkie dotarcie do potrzebnej informacji oraz przeglądania dokumentów według opisujących je atrybutów i słów kluczowych.

Dzięki pojawieniu się czytników  można obecnie przyspieszyć i ulepszyć działalność wielu firm z różnych sektorów. Natomiast wiele instytucji urzędowych, a także lotniska mogą usprawnić swoją pracę.