Czytniki ladowe

Czytniki ladowe przeznaczone są dla sklepów, hurtowni, magazynów czy zakładów produkcyjnych. Zaprojektowane są do zabudowy w ladzie sklepowej. Część urządzeń umożliwia skanowanie kodów kreskowych jednocześnie z kilku stron, a także radzi sobie z kodami zniszczonymi, o słabej jakości. Polecamy czytniki firm takich jak: Datalogic, Honeywell, Motorola, Unitech, Zebex. Warto podkreślić, że urządzenia cechuje wysoka jakość i wytrzymałość. Sprzęt jest nie tylko nowoczesny w kwestiach technicznych, ale również wizualnych – nowe obudowy są eleganckie i innowacyjne.

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 19

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 19

Sposób działania czytników

Urządzenia odczytują kody z wielu stron, dzięki temu nie trzeba martwić się o prawidłowe ułożenie produktu. Prawidłowy odczyt kodu jest sygnalizowany światłem lub dźwiękiem, co pozwala na szybkie upewnienie się, że sprzęt sczytał dane produktu. Czytniki radzą sobie zarówno z kodami jednowymiarowymi, jak i wielowymiarowymi. Maszyny mają różne rozmiary, co pozwala na dostosowanie ich do konkretnej przestrzeni sklepu, hurtowni czy magazynu. Wytrzymała obudowa chroni sprzęt przed zniszczeniem. Utwardzana lub szafirowa szyba pozwala zabezpieczyć urządzenie na wiele lat działania. Dostępne są również modele z laserami, które można podłączyć do różnych systemów na przykład CheckPoint i Sensormatic. Oprogramowania można bezproblemowo uaktualniać.  

Sklepowe rozwiązania – czytniki ladowe

Czytniki kodów, które przeznaczone są do zabudowy w ladach to idealne urządzenia dla hurtowni, magazynów czy zakładów produkcyjnych, jednak ich największe zastosowanie widoczne jest w mniejszych i większych sklepach. Bezbłędna i szybka prędkość skanowania pozwala na prawidłową obsługę klienta. Możliwość odczytywania kodów z pięciu stron, kodów mało widocznych czy zniszczonych, przyspiesza pracę ekspedientki i ułatwia sprzedaż asortymentu. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest również wyposażenie czytników w wagi elektryczne. Dokładna, wbudowana waga zaoszczędzi nie tylko czas, ale również miejsce przy stanowisku z kasą. Czytniki wykorzystywane są również w popularnych stoiskach z kasami samoobsługowymi. Dokładne sczytywanie kodów i łatwość w obsłudze pozwala każdemu użytkownikowi na korzystanie z urządzenia.

Sprzęt zawiera najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, ale również warto podkreślić jego gustowne obudowy, które będą idealnie prezentować się w punktach kasowych. Dzięki różnym rozmiarom możemy dostosować czytniki do przestrzeni, którą przygotowaliśmy do zabudowania. Najczęściej kupowanymi skanerami ladowymi w ofercie naszego sklepu są: Datalogic Magellan 8400, Datalogic Magellan 9300, Datalogic Magellan 2300HS, Honeywell Horizon MS7625.