Liczarki i testery pieniędzy

Liczarki i testery banknotów oraz liczarki i sortery bilonu są niezastąpionym sprzętem w kantorach wymiany walut, w super i hipermarketach, na parkingach samochodowych. Urządzenia sprawdzą się także w innych miejscach, gdzie w obrocie są duże ilości gotówki i wymagane jest jej szybkie policzenie oraz sprawdzenie autentyczności. Producentem naszych liczarek i testerów jest sprawdzona firma Glover, której produkty gwarantują wysoką jakość oraz wydajność.

Siatka Lista

1-12 of 45

Siatka Lista

1-12 of 45

Liczarki  pieniędzy – nasza oferta

W ofercie naszego sklepu wchodzą liczarki banknotów, które w bardzo szybki sposób pozwalają zliczyć łączną kwotę banknotów, które zostały włożone do urządzenia. Dzięki takim liczarkom można znacznie przyspieszyć czas sumowania kwot znajdujących się na banknotach. Urządzenia świetnie spisują się w miejscach, gdzie występuje duży przepływ gotówki, ponieważ nie wymagają ręcznego obliczania łącznej wartości znajdującej się na banknotach. Dodatkowo w ofercie posiadamy również liczarki bilonu, które na tej samej zasadzie zliczają sumę kwot, znajdujących się w tym przypadku na monetach.

Sortery pieniędzy - zastosowanie

Urządzenia takie jak sortery pieniędzy potrafią błyskawicznie posegregować pieniądze, zarówno te w bilonie, jak i w banknotach. Po wrzuceniu kwoty do sortera pieniędzy, zwraca on posortowane według nominałów monety lub banknoty papierowe. Dzięki temu sortery pieniędzy zdecydowanie ułatwiają pracę osobom w kasach, kantorach, wszędzie gdzie występuje duży obrót gotówką. Za pomocą sorterom pieniędzy można w bardzo szybki sposób oddzielić wiele monet o różnych wartościach od siebie, np. w celu przechowywania ich do wydawania reszty.

Testery banknotów – jak działają?

Testery banknotów zostały zaprojektowane oby uwierzytelnić autentyczność banknotów papierowych. Dzięki lampie UV, tester odczytuje znaki niewidoczne dla ludzkiego oka i może określić, czy dany papier wartościowy jest prawdziwy. Swoje zastosowania znajduje w takich miejscach jak: banki, kantory, sklepy i wszędzie gdzie występuje duży obrót papierami wartościowymi.