Kolorowe etykiety samoprzylepne na roli

Etykiety samoprzylepne kolorowe na roli przeznaczone są do identyfikacji towarów i miejsc, które muszą być oznaczone w widoczny i rzucający się w oczy sposób. Najczęściej służą do tabliczek informacyjnych, znaków bezpieczeństwa oraz innych elementów, które w sposób zdecydowany muszą przykuwać uwagę. Z tego powodu kolorowe etykiety samoprzylepne są dostępne w kolorach bardzo jaskrawych, często łatwo zauważalnych w ciemnych pomieszczeniach. Dzięki temu zachowane jest pełne bezpieczeństwo oferowane dzięki kolorowym etykietom samoprzylepnym.

Pokaż więcej

Ponadto kolorowe etykiety samoprzylepne dostępne są w nawojach na roli, które bez problemu można stosować dokładnie w taki sam sposób jak pozostałe zwykłe etykiety o standardowym zabarwieniu. Takie rozwiązanie ułatwia pracę i zadruk na kolorowych etykietach na roli, a wymiana rolki z mediami jest niezwykle prosta. Ponadto dostępne są różne rodzaje surowców, z których wykonane są kolorowe etykiety samoprzylepne. Wśród nich są papierowe oraz termiczne. Każdy z tych rodzajów przeznaczony jest do innych warunków pracy i potrzeb Klienta.

Papierowe kolorowe etykiety samoprzylepne na roli

Etykiety kolorowe papierowe wyróżniają się względnie dobrymi właściwościami i odpornością na niesprzyjające warunki. Zadruk termotransferowy jest niezbędny, jednak w przeciwieństwie do etykiet termicznych kolorowych jest on znacznie bardziej odporny na promieniowanie słoneczne oraz inne czynniki, które powodują zanikanie nadruku na etykietach. Należy jednak pamiętać, że etykiety kolorowe papierowe na roli nie są odporne na działania wody i wilgoci, dlatego powinny być stosowane wewnątrz budynków.

Termiczne kolorowe etykiety samoprzylepne na roli

Etykiety kolorowe termiczne są najtańszym rodzajem etykiet do znakowania w kolorze innym niż biały. Dzięki temu można informować na towarach i miejscach pracowników oraz Klientów o ważnych rzeczach, które nie powinny zostać niezauważony. Zadruk na etykietach termicznych kolorowych na roli nie jest tak odporny jak ten z użyciem taśmy termotransferowej, jednak powinien wystarczyć do podstawowych potrzeb, np. jak naklejki na przesyłkach, listy przewozowe i inne.