Etykiety szkółkarskie - pętelkowe

Etykiety szkółkarskie pętelkowe przeznaczone są do drukowania i zawieszania informacji o sadzonkach i drzewkach. Dzięki nim, można umieszczać informacje na wszystkich krzewach, drzewach i innych roślinach, które są niezbędne do zachowania kontroli nad szkółką drzew. Ponadto na etykietach pętelkowych mogą znajdować się kody kreskowe, które można odczytywać poprzez skanowanie i zachowanie pełnej kontroli nad szkółką drzew. Etykiety szkółkarskie ponadto są odporne na warunki atmosferyczne i mogą być zamieszczone na gałązkach, liściach, dzięki specjalnemu zapięciu pętelkowemu.

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 19

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 19

Etykiety szkółkarskie pętelkowe do znakowania roślin

Etykiety pętelkowe zawieszane są na rośliny i sadzonki, dzięki czemu można zamieścić konkretne informacje na temat towaru – podobnie jak w magazynie. Takie rozwiązanie pozwala oznaczyć wszystkie drzewa w szkółce, rośliny w sklepach ogrodniczych, szklarniach i wszystkich innych miejscach za pomocą etykiety pętelkowej, gdzie niezbędne jest oznaczenie roślin. Dzięki temu zachowana jest pełna informacja dotycząca towaru i możliwe jest dokonywanie wszelkich operacji, które przypominają te odbywające się na magazynie. Etykiety szkółkarskie pętelkowe pomagają zachować dane o przesunięciach magazynowych, wydaniach zewnętrznych i innych procesów kontrolujące prace w szkółce drzew, hurtowni ogrodniczej, sadzie. Pracownicy odczytujący informacje na etykietach szkółkarskich pętelkowych mogą za pomocą terminali kodów kreskowych zmieniać status danego towaru w postaci drzewka, sadzonki lub innej rośliny. Dzięki etykietom szkółkarskim pętelkowym zachowasz pełną kontrolę nad stanem towarów w magazynie z roślinami, w sadzie, szklarni, a nawet w sklepie ogrodniczym. Ich różnokolorowość pozwala na jeszcze łatwiejsze oznaczenie, a materiał z których wykonana jest etykieta szkółkarska pętelkowa jest odporny na działanie wody - w tym deszczu, słońca i wszystkich innych warunków, które mogą działać niekorzystnie na nią.

Drukowanie etykiety szkółkarskiej pętelkowej

Etykieta pętelkowa do szkółkarstwa, to zawieszka sadownicza, którą można zadrukowywać w drukarce kodów kreskowych. Są to etykiety foliowe, które zadrukowuje się metodą termotransferową, dlatego potrzebna jest taśma barwiąca w drukarce. Etykiety pętelkowe szkółkarskie służą do umieszczania na roślinach, które najczęściej są narażone na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Z tego właśnie powodu, aby nie uległy zniszczeniu, są to etykiety foliowe, których zadruk wymaga taśmy barwiącej, w tym przypadku żywicznej. Proponujemy w tym celu wykorzystanie jednej z dostępnych u nas żywicznych taśm termotransferowych Zebra. Dzięki temu zyskasz pewność poprawnego zadruku oraz trwałości, niezależnie od niekorzystnych czynników. Jest to kluczowe aby zachować bezpieczeństwo odczytu danych, w tym kodów kreskowych, co pozwoli na zachowanie pełnej skuteczności przy wymianie danych.