Kolorowe etykiety termiczne

Kolorowe etykiety termiczne to doskonały pomysł na znakowanie różnych przedmiotów. W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę rozmiarów oraz kolorów tego produktu. Odpowiednie oznaczenie towarów kodem kresowym jest obowiązkiem prawnym, ale i sposobem, aby sprawienie odnaleźć i sprzedać dany artykuł. Na rynku mamy szereg różnego rodzaju etykiet różniących się materiałem, sposobem zadruku czy zastosowaniem. Warto zastanowić się, które etykiety będą idealnym materiałem do wykorzystania w naszej pracy.

Siatka Lista

9 produkt(ów)

Siatka Lista

9 produkt(ów)

Działanie kolorowych etykiet termicznych

Etykiety uzyskują trwały wydruk, a nowoczesne urządzenia drukujące pozwalają stworzyć indywidualne wydruki dostosowane do naszych potrzeb. Ważnym aspektem produktów są również kolory, które będą przyciągać klientów swoim atrakcyjnym wyglądem. Głównymi zaletami etykiet termicznych to tania i prosta metoda zadruku. Papier, z którego wykonane są etykiety pokryty jest cienką warstwą materiału termo-aktywnego. Dzięki temu pod wpływem temperatury, jaką wytwarza głowica drukarki zmienia swoją barwę na czarną. Materiał zabezpieczony jest warstwą, która zwiększa odporność na wilgoć, tłuszcze i zarysowania. Produkt jest dostępny z klejem standardowym, mocnym lub łatwo odlepnym. Proponujemy etykiety samoprzylepne o różnych szerokościach, wysokościach i średnicach wewnętrznych. Parametry dobieramy indywidualnie na życzenie klienta.

Zastosowanie

Identyfikacja produktów odgrywa olbrzymią rolę, jeśli chodzi o współczesny handel, magazynowanie towarów, ale także szeroko rozumiany przemysł. Etykiety termiczne znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym, a odpowiednie zabezpieczenie produktu umożliwia kontakt z żywnością. Materiał wykorzystywany jest również w logistyce, reklamach, informacjach ostrzegawczych, a także w znakowaniu towarów i magazynowaniu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że sposób ich zastosowania oraz rodzaj wydruku jest nieograniczony. Etykiety mogą zawierać kod kreskowy, ale także jakąkolwiek inną informację, która będzie przydatna w danej branży czy dziedzinie. Nowoczesne drukarki umożliwiają wydruk różnych informacji.

Etykiety termiczne sprawdzą się w różnych warunkach i będą bardzo pomocne w wielu dziedzinach  przemysłowych czy handlowych. Wyróżnia je jakość, odpowiedni materiał odporny na czynniki atmosferyczne, a także kolor. To właśnie dzięki wyróżniającym się barwom etykiety będą zwracać na siebie uwagę i przyciągać oko klientów. Ułatwią również porządek i sprawne funkcjonowanie magazynów oraz sklepów. Warto wybrać nasze produkty i uprościć swoją pracę.