Plomby zabezpieczające

Plomby zabezpieczające znajdują zastosowanie w przypadkach, gdy chcemy zabezpieczyć przed niepowołanym dostępem do różnych produktów lub opakowań. Motoryzacja, komputery, elektronika, to tylko niektóre z branż, w których można wykorzystać etykiety zabezpieczające. Potwierdzają, że dany produkt nie został otwarty, np. płyty CD, lekarstwa, komputery, telefony komórkowe. W zależności od wybranego rodzaju etykiety, może ona pozostawiać ślad (na przykład napis VOID), rozwarstwiać się, pękać lub rozciągać. Możemy wyprodukować etykiety w różnych rozmiarach, z dowolnymi nadrukami, także w pełnym kolorze.

Plomba zabezpieczająca naklejkowa - zastosowanie

Ogólne działanie plomby naklejkowej polega na zabezpieczeniu mienia lub towaru w taki sposób, aby próby otwarcia, w tym manipulacji, sabotażu, działania niezgodnie z umową były widoczne i łatwe do udowodnienia. Dzięki temu zwiększony jest poziom zabezpieczenia dla organu używającego samoprzylepnych plomb zabezpieczających. Stosuje się je w wielu branżach, w których występuje potrzeba zachowania bezpieczeństwa związanego ze szczelnym zamknięciem, zamocowaniem danego towaru. Swoje zastosowanie plomby zabezpieczające naklejkowe znajdują w wielu branżach, a szczególne popularne są do stosowania w zabezpieczeniu drzwi, magazynów, transportu, mogą być również naklejane na liczniki wody, gazu, naklejane na worki i pojemniki, a nawet na gaśnice. Wszystkie te miejsca które potrzebują maksymalnego bezpieczeństwa i dowodu na próby ewentualnej manipulacji.

Rodzaje samoprzylepnych plomb zabezpieczających

Stosowanych jest wiele form zabezpieczeń w postaci plomb naklejanych na powierzchnie, które powinny zachować swój pierwotny stan. Każda próba otwarcia, rozłączenia lub innych działań, które z jakiegoś powodu są niezgodne z zasadami, sprawia, że plomba zostaje zniszczona w sposób dokładnie widoczny i prosty do udowodnienia. Stosowanych jest kilka rodzajów plomb zabezpieczających naklejkowych, są to m. in. etykiety VOID, które w momencie zerwania pozostawiają napis na powierzchni, plomby rozwarstwiające, które rozdzierają się na kilka warstw, pozostawiając etykietę całkowicie zniszczoną oraz plomby kruszące się, których odklejenie sprawia trudności i niszczy etykietę w sposób taki, że nie można jej użyć ponownie.

Plomby naklejane, plomby gwarancyjne, etykiety zabezpieczające - oferta

Wysoka jakość tworzonych plomb zabezpieczających o różnych formach jest specjalnie dobrana z mieszanek tworzyw sztucznych i metalu, które zapewniają, że produkt będzie przez cały czas posiadał te same właściwości. Oferujemy produkty, które wyróżniają się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, dzięki czemu nie są podatne na deformacje, słabszy klej czy inne czynniki obniżające bezpieczeństwo. Dzięki temu produkty dostępne w naszym sklepie gwarantują wysoki poziom zabezpieczenia, który jest niezbędny w przypadku plomb zabezpieczających naklejkowych. Możemy ponadto przygotować wyroby dostosowane do indywidualnych potrzeb. Począwszy od niestandardowych rozmiarów plomb zabezpieczających, poprzez kolory, oznaczenia takie jak logo i wiele innych, w tym kod kreskowy i indywidualna, niepowtarzalna numeracja, aby zachować maksymalne bezpieczeństwo.