Plomby VOID

Etykiety VOID, to jedna z metod zabezpieczenia przed niepożądanym otwarciem, odklejeniem, lub rozerwaniem plomby naklejkowej. Stosowana wszędzie, gdzie potrzebny jest dowód na niewłaściwe korzystanie ze sprzętu, niezgodne z przyjętymi zasadami. Na rynku dostępnych jest wiele plomb naklejkowych, których zadanie jest bardzo podobne. Każda z etykiet zabezpieczających ma inny sposób ochrony niechcianego rozerwania. Etykiety VOID charakteryzują się tym, że ich zerwanie powoduje pozostawienie napisu – najczęściej „VOID”, choć zdarzają się inne.

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 16

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 16

Plomby typu VOID są wykonane ze srebrnej folii poliestrowej. Po oderwaniu pozostawiają napis „VOID”. Materiał zapewnia odporność na czynniki chemiczne i atmosferyczne (temperatura od -40°C do 120°C). Plomby są grube oraz sztywne, dzięki czemu nadają się do klejenia na powierzchniach płaskich lub lekko zakrzywionych, a także na łączeniach różnych części. Folie w minimalnym stopniu przewodzą prąd, przez co niepolecanym jest stosowanie ich na obwodach drukowanych i elementach elektronicznych. Plomby z możliwością zadruku termotransferowego oznaczono w nazwie produktu „TT” oraz w opisie. Plomby "hologram", posiadają hologram SECURITY.

Pełne bezpieczeństwo dzięki plombom VOID

Dzięki plombom zabezpieczającym VOID można zabezpieczyć produkty i towary przed niechcianym otwarciem przez Klienta. Stosowane są one jako plomby gwarancyjne, na podstawie których przyjmowane są albo odrzucane reklamacje. To z kolei gwarantuje bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko, że uszkodzenie wyniknęło z nieprawidłowego użytkowania urządzenia. Plomby VOID ponadto nie pozwalają na ponowne ich wykorzystanie, czyli wtórne naklejenie etykiety, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa, zapewniając pewność i oryginalność plomby naklejkowej.

Naklejki VOID – plomba zabezpieczająca w formie etykiety

W ofercie posiadamy różnego rozmiaru etykiety zabezpieczający typu VOID, które są przeznaczone do specyfiki miejsca/towaru, gdzie zostaną wykorzystane. Szeroki wybór plomb zabezpieczających naklejkowych pozwoli wybrać najodpowiedniejszy typ, rozmiar dla konkretnego zastosowania. Dodatkowo dostępne są również etykiety VOID z hologramem „SECURITY”, który zmniejsza możliwość podrobienia naklejki. Aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo plomby naklejkowych, oferujemy specjalne etykiety VOID, które można zadrukować metodą termotransferową. Taki poziom zachowania oryginalności jest gwarancją bezpieczeństwa.