Taśmy woskowe kolorowe

Taśmy termotransferowe kolorowe woskowe przeznaczone są do nadruków w kolorach innych niż czarny. Służą do oznaczania etykiet papierowych matowych w widocznym kolorze, który rzuca się w oczy z daleka. Pozwala to na łatwe zadrukowywanie znaków ważnych np. elementy ostrzegawcze, ważne informacje na etykietach i wiele innych oznaczeń, które powinny być łatwo widoczne. Taśmy barwiące kolorowe oferowane są w różnych wariantach kolorystycznych, a ich zastosowanie jest dokładnie takie samo jak zwykłych kalek termotrasnferowych woskowych.

Siatka Lista

7 produkt(ów)

Siatka Lista

7 produkt(ów)

Kalki barwiące kolorowe do drukarek kodów kreskowych

Oferujemy taśmy termotransferowe kolorowe do zadruku etykiet samoprzylepnych w barwie innej niż czarna. Kalka barwiąca kolorowa woskowa odbija nadruk na naklejce, który jest monochromatyczny o kolorze rzucającym się łatwo w oczy. Dzięki taśmie termotransferowej kolorowej, etykiety samoprzylepne mogą być stosowane do oznaczania znaków informacyjnych, ostrzegawczych czy innych elementów, które powinny być widoczne z daleka. Dzięki temu można używać standardowej drukarki kodów kreskowych do druku nalepek. Taśma termotransferowa kolorowa dostępna jest w kolorze białym, który można z powodzeniem zadrukowywać na etykietach o barwie ciemnej, czarnej. Umożliwia to czytelne oznaczenie etykiety samoprzylepnej. Pozostałe kolory w kalce termotransferowej to czerwony i niebieski, stosowane najczęściej do odbicia na papierze białym matowym, co sprawia, że etykieta się bardzo wyraźnie rzuca w oczy i nie będzie pominięta przez pracowników.

Taśmy termotransferowe kolorowe niebieskie i czerwone do różnych zastosowań

Gama kolorów taśm termotransferowych woskowych w kolorze innym niż standardowy czarny jest znacznie bardziej widoczna, co sprawia, że może być z powodzeniem stosowana do naklejania na dowolnego typu etykiety samoprzylepne papierowe do oznaczania istotnych elementów. Taśmy barwiące kolorowe występują ponadto w kolorach np. złoty i srebrny. Taki typ taśm termotransferowych kolorowych jest często spotykany na różnego rodzaju wstęgach papierowych, które można zobaczyć w bukietach ślubnych czy pogrzebowych. Taśmy termotransferowe kolorowe, dostępne są również w wersja o dużej wytrzymałości i odporności na ścieranie oraz działanie środków chemicznych, gwarantując wyraźny nadruk przez długi czas. Można zadrukowywać nimi etykiety papierowe, foliowe, wykonywać nadruk na kartonie, wszywkach nylonowych i satynowych oraz różne inne materiały w tym tworzywa sztuczne. Do produkcji taśm termotransferowych stosowane są takie barwniki jak: wosk, wosk połączony z żywicą lub żywica. Wzbogacając ofertę każdego z barwnika o paletę barw taśm termotransferowych, umożliwiając zadruk w dowolnym kolorze wybranym przez Klienta.