Półprzemysłowa drukarka kodów kreskowych Zebra ZT410

4088.5449
ZT410

4089 pkt

  • ZT410
Zebra
ZT41042-T0E0000Z_cfg
4-6 dni
Przelew 0 zł netto
Pobranie 20 zł netto

W asortymencie naszego sklepu znajduje się półprzemysłowa drukarka Zebra ZT410, która pozwala na zadruk kodów kreskowych

 
Status Zebra Premier Business Partner
Posiadamy najwyższy status partnerski firmy Zebra
 
 
 
 
Skonfiguruj produkt:Wymagane pola *

* wymagane pola

4 088,54 pln 5 028,90 pln z VAT
4089 pkt
Opis

Zebra ZT410 to następca cenionego modelu ZM400. Nowszy model pracuje znacznie sprawniej i zapewnia wysoką jakość pracy, a przy tym dodaje nowe opcje łączności. Posiada interfejsy USB, RS232, Ethernet, Bluetooth, a opcjonalnie jest także wyposażony w LPT oraz WiFi. Urządzeniem steruje się za pomocą ekranu LCD z ikonami, który zapewnia prostą, intuicyjną obsługę. Drukarka Zebra ZT410 jest rozwiązaniem niezwykle funkcjonalnym i wydajnym, dzięki czemu znajduje zastosowanie w wielu środowiskach. Mocna, a przy tym lekka obudowa sprawia, że można wykorzystywać jego funkcje w niemal każdych warunkach.

Półprzemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT410

Seria drukarek ZT400 została zaprojektowana, aby zapewniać najlepszą wydajność i trwałość przez lata użytkowania. To właściwy wybór do różnych zastosowań wymagających etykietowania zarówno dla użytkowników wprowadzających technologię kodów kreskowych po raz pierwszy, jak i dla tych, którzy chcą zastąpić posiadane już modele drukarek nowszymi. Tak jak cała seria Z - charakteryzuje się znakomitymi osiągami w szybkości i jakości wydruku oraz wieloma opcjami komunikacji. Seria ZT400 została zaprojektowana tak, aby maksymalnie ułatwić użytkownikowi obsługę drukarki poprzez interfejs graficzny. Drukarki ZT400 można również rozszerzyć do wersji RFID.

Funkcjonalne biurkowe drukarki etykiet

Seria ZT410 bazuje na sprawdzonej w praktyce niezawodności drukarek oferując ulepszenia pod względem szybkości i jakości druku oraz opcji łączności. Zaprojektowane z naciskiem na łatwość obsługi drukarki z serii ZT410 zapewniają intuicyjny graficzny interfejs użytkownika LCD z ikonami oraz łatwe ładowanie nośników i taśmy. Konstrukcja drukarki Zebra ZT410 wykorzystuje w całości metalową ramę i składaną pokrywę, przez co łatwo mieści się ona w niewielkiej przestrzeni roboczej.

Biurkowe drukarki etykiet - zastosowanie

Drukarki ZT410 to nowa seria drukarek przemysłowych przeznaczonych do wysokonakładowych zastosowań w handlu, przemyśle, logistyce, czy ochronie zdrowia. W wersji standardowej możliwy wydruk termiczny lub termo transferowy. Stabilna konstrukcja drukarki wykorzystuje w całości metalową ramę i składaną pokrywę, co pozwala na umieszczanie drukarki w niewielkiej przestrzeni roboczej.

Praktyczne urządzenia – szeroki wachlarz zastosowań

Półprzemysłowa drukarka etykiet Zebra ZT410 to wyjątkowo praktyczne urządzenie, które ma wiele różnorodnych zastosowań. Model zoptymalizowany  przede wszystkim pod kątem połączenia funkcjonalności i atrakcyjnej ceny. Urządzenia znajdują zastosowanie szczególnie w sektorze związanym z przemysłem, handlem czy transportem.

Producent nie dołącza do drukarki materiałów eksploatacyjnych. Etykiety oraz taśmy termotransferowe należy zamówić oddzielnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://www.4labels.pl/etykiety-i-tasmy.html. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Dane techniczne
SKUZT41042-T0E0000Z_cfg
Jednostka miaryszt.
Rodzaj wydruku:termiczny, termotransferowy
Rozdzielczość:203 dpi, 300 dpi lub 600 dpi
Maksymalna szerokość etykiety:114 mm
Maksymalna szerkość druku:104 mm
Maksymalna długość druku:do 3988 mm
Maksymalna średnica rolki etykiet:203 mm
Maksymalna prędkość druku:356 mm/s
Maksymalna szerokość taśmy termotransferowej:110 mm
Maksymalna długość taśmy termotransferowej:450 m
Średnica gilzy taśmy termotransferowej:25,4 mm
Nawój taśmy termotransferowej:zewnętrzny
Interfejs:USB, RS-232, Ethernet
Pamięć:RAM 256 MB/FLASH 512 MB
Języki programowania:ZPL, ZPL II, EPL, XML
Temperatura pracy:od 0°C do 40 °C
Wymiary:26,9 x 32,4 x 49,5 cm
Waga:16 330 g
Darmowa aplikacja do projektowania etykiet:Zebra Designer
Dodatkowo dokupić można:nawijak wewnętrzny, odklejak, obcinak, dodatkowe złącza
Gwarancja producenta:drukarka - 12 miesięcy, głowica - 6 miesięcy
ProducentZebra
Cena4 088,54 pln
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz: Półprzemysłowa drukarka kodów kreskowych Zebra ZT410

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność

Wszystkie opinie (2):

Karol 14 listopada 2018
Bardzo fajna drukarka. Wzięliśmy ją wraz z pakietem serwisowym producenta - Zebra OneCare. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli go wykorzystywać, bo póki co wszystko działa bez zarzutu :)
Jakość
Cena
Dostępność
Mariusz 18 sierpnia 2018
Po konsultacji z ekspertem ze sklepu 4labels zdecydowaliśmy się na wersję z odklejakiem, żeby móc szybciej oklejać towar bez tracenia czasu.
Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Gen. Maczka 9. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności