PROMOCJE

 

 

PÓŁPRZEMYSŁOWA DRUKARKA KODÓW KRESKOWYCH CITIZEN CL-S700

 

Wśród półprzemysłowych drukarek termotransferowych wyróżnia się model Citizen CL-S700, dostępny w ofercie naszego sklepu. Jest to urządzenie drukujące w rozdzielczości 203 dpi lub 300 dpi, osiągające prędkość drukowania do 254 mm/s, dzięki czemu jest niezwykle wydajne. Posiada mocną obudowę, która pozwala na nieprzerwane działanie w trudnych warunkach przemysłowych, a także produkcyjnych czy logistycznych..

Zobacz produkt

CZYTNIK RĘCZNY HONEYWELL 1400G

Honeywell Voyager 1400g to wielokierunkowy czytnik kodów kreskowych 1D z opcją rozszerzenia o odczyt 2D i PDF. Urządzenie działa bez użycia promieni laserowych, ale skanowanie kodów odbywa z porównywalną prędkością i wydajnością jak w przypadku laserowych czytników.

Zobacz produkt

CZYTNIK RĘCZNY HONEYWELL 1450G

Honeywell Voyager 1450g to ręczny czytnik umożliwiający odczyt kodów kreskowych. Jest on dostępny w zależności od konfiguracji w wersji do odczytów kodów 1D jak i 2D. Może być on wykorzystywany jako skaner ręczny lub stacjonarny z wykorzystaniem podstawki, która jest w zestawie w niektórych konfiguracjach.

Zobacz produkt

CZYTNIK BEZPRZEWODOWY HONEYWELL 1452G

Honeywell Voyager 1452g to bezprzewodowy czytnik kodów 1D oraz opcjonalnie kodów 2D. Urządzenie pracuje w oparciu o bezprzewodową technologię Bluetooth, która pozwala na swobodną pracę. Bateria litowo-jonowa zapewnia długi czas pracy. Urządzenie znajduje doskonałe zastosowanie w biurach, sklepach, magazynach.

Zobacz produkt

CZYTNIK BEZPRZEWODOWY HONEYWELL XENON 1902G-BF 1902GSR-2USB-5-BF

 

Honeywell Xenon 1902g-bf to następca modelu 1902g z nowoczesnym systemem zasilania (battery-free). 1902g-bf świetnie sprawdzi się w magazynach i małych bądź średnich stanowiskach sprzedaży. Promocja dotyczy wyłącznie wersji P/N 1902GSR-2USB-5-BF (imager standard range, kabel USB, stacja komunikacyjno-ładująca). Kup teraz i zaoszczędź aż 166 zł!

Zobacz produkt

PÓŁPRZEMYSŁOWA DRUKARKA KODÓW KRESKOWYCH DATAMAX M-4206 MARK II

Honeywell M-4206 Mark II to kompaktowa, półprzemysłowa drukarka w termicznej technologii druku (opcjonalnie termotransferowej) przeznaczona do średnich i dużych nakładów etykiet. Już teraz w super cenie, dzięki której zyskasz 232 zł.

Zobacz produkt

BIURKOWA DRUKARKA ETYKIET HONEYWELL E-CLASS

Drukarka Honeywell E-Class to model z rodziny drukarek, która została podzielona na warianty konfiguracyjne wychodząc naprzeciw specyficznym potrzebom: Podstawowa, Zaawansowana, Profesjonalna i Profesjonalna+. 

Zobacz produkt

PRZEMYSŁOWA DRUKARKA ETYKIET HONEYWELL H-6210

Honeywell H-6210 to drukarka oferująca dwukrotnie wyższą prędkość drukowania niż inne drukarki w tej klasie. Drukarka sprawdzi się w zakładach produkcyjnych, magazynach, transporcie oraz wszędzie tam, gdzie wymagane są wysokiej jakości etykiety.

Zobacz produkt

PRZEMYSŁOWA DRUKARKA KODÓW KRESKOWYCH DATAMAX I-4212E MARK II

 

Honeywell I-4212e to przemysłowa drukarka termiczna (opcjonalnie termotransferowa), która oferuje zadruk etykiet o szerokości do 104 mm z prędkością do 305 mm/s w rozdzielczości 203 dpi.

Zobacz produkt