Przenośna drukarka etykiet Zebra QLn420

3404.312
  • Zebra Qln420
Zebra
QN4-AU1AEM11-00_cfg
2-3 dni
Przelew 0 zł netto

Drukarka Zebra QLn420 jest przenośnym urządzeniem w termicznej technologii druku o rozdzielczości 203 dpi.

 
Status Zebra Premier Business Partner
Posiadamy najwyższy status partnerski firmy Zebra
 
 
 
 
Skonfiguruj produkt:Wymagane pola *

* wymagane pola

3 404,31 pln 4 187,30 pln z VAT
Opis

Wśród najnowocześniejszych i najbardziej funkcjonalnych rozwiązań proponowanych przez naszą firmę znajdują się także przenośne drukarki etykietZebra QLN420, które pozwalają na drukowanie różnego rodzaju  etykiet i znajdują zastosowanie w wielu branżach. Drukarki Zebra QLN420 działają w oparciu o technologię druku termicznego. Drukarki umożliwiają drukowanie w dowolnym miejscu i charakteryzują się wzmocnioną obudową.

Drukarka etykiet Zebra QLN420

Drukarki etykiet Zebra QLN420 to przenośne urządzenia w termicznej technologii druku o rozdzielczości 203 dpi. Modele posiadają solidną, wzmocnioną konstrukcję co sprawia, że są odporne na upadki z wysokości do 1,8 m oraz można je wyposażyć w stację dokującą do wózków widłowych. Dzięki tym cechom mobilne drukarki doskonale sprawdzają się w środowisku magazynowym. Jesteśmy pewni, że produkt spełni oczekiwania każdego Klienta.

Funkcjonalne drukarki Zebra QLN420

Przenośne drukarki etykiet QLN420 to niezwykle funkcjonalne modele drukarek przenośnych Zebry. Urządzenia posiadają 128 MB pamięci RAM oraz 256 MB Flash. Minimalna szerokość etykiety do zadrukowania to 51 mm, a maksymalna to 112 mm. Maksymalna średnica zewnętrznej rolki to 66 mm. Urządzenia cechuje także stosunkowo wysoka szybkość przetwarzania, a także produktywność. Szeroki wybór dostępnych akcesoriów sprawia, że drukarki są niezwykle wygodne w użyciu i mogą zostać dostosowane do potrzeb Klientów.

Przenośne drukarki etykiet do różnych zastosowań

Drukarki do etykiet Zebra QLN420 można połączyć do sieci bezprzewodowej za pomocą portu Ethernet dzięki czemu możliwe jest łatwe zdalne zarządzanie. Wzmocniona budowa drukarek i najwyższej klasy materiały zastosowane w ich budowie sprawiają, że drukarki znajdują szereg bardzo różnorodnych zastosowań.

Przenośne drukarki etykiet obsługujące środowisko Link-OS

Rozwiązania zaprojektowane przez firmę Zebra dodatkowo zwiększają wydajność drukarek. Niektóre modele QLN420 wyposażone są w możliwość obsługi środowiska Link-OS w związku z czym pozwalają na łatwość integracji, zarzadzanie i konserwację. Dodatkowo zastosowane funkcje zaawansowanego poziomu łączności w połączeniu z szybkim przesyłaniem danych i dużym zasięgiem definitywnie wyróżniają te modele.

Niewielkie urządzenie – szeroki wachlarz zastosowań

Drukarka etykiet Zebra

Przenośna drukarka etykiet Zebra QLN420 to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które znajduje szereg zastosowań. Modele QLN420 są zoptymalizowane przede wszystkim pod katem bardzo intensywnej eksploatacji dlatego znajdą zastosowanie szczególnie w sektorze produkcji, transporcie, branżach związanych z handlem detalicznym czy szeroko rozumianą turystyką.

Producent nie dołącza do drukarki materiałów eksploatacyjnych. Etykiety należy zamówić oddzielnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://www.4labels.pl/etykiety-i-tasmy.html. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Dane techniczne
SKUQN4-AU1AEM11-00_cfg
Jednostka miaryszt.
Rodzaj druku:termiczny
Rozdzielczość:203 dpi
Maksymalna szerokość druku:Nie
Maksymalna długość druku:813 mm
Minimalna szerokość etykiety:51 mm
Maksymalna szerokość etykiety:112 mm
Maksymalna średnica zewn. rolki:66 mm
Średnica gilzy etykiet19 mm, 34,9 mm
Maksymalna prędkość druku:102 mm/sec
Dostępne intefejsy:USB, RS-232
Wyświetlacz:tak
Interfejs sieciowy:Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth
Języki programowania:CPCL, ZPL
Moduł RFID:nie
Pamięć:RAM 128 MB, Flash 256 MB
Temperatura pracy:od -20°C do 50°C
Wymiary:16,5 x 18,7 x 8,2 cm
Waga:1100 g
Darmowa aplikacja do projektowania etykiet:tak
Dodatkowe opcje:brak
Gwarancja producenta:12 miesięcy
ProducentZebra
Cena3 404,31 pln
Ulotka
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Przenośna drukarka etykiet Zebra QLn420

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Gen. Maczka 9. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności