Terminal mobilny Datalogic Skorpio X3

Terminal mobilny Datalogic Skorpio X3

0 pkt

  • Terminal mobilny Datalogic Skorpio X3
 
942350010
Przelew 15 zł netto
Pobranie 20 zł netto

Datalogic Skorpio X3 to najnowszy komputer mobilny przeznaczony do zbierania danych w sektorach sprzedaży detalicznej i w magazynach.


Produkcja czytnika Datalogic Skorpio X3 została zakończona. Jego następcą jest model Datalogic Skorpio X4, dostępny w naszym sklepie w linku poniżej.


Opis

Produkcja czytnika Datalogic Skorpio X3 została zakończona. Jego następcą jest model Datalogic Skorpio X4, dostępny w naszym sklepie w linku poniżej.

Datalogic Skorpio X3 to najnowszy komputer mobilny przeznaczony do zbierania danych w sektorach sprzedaży detalicznej i w magazynach. Jest doskonałym narzędziem do sprawdzania cen i stanów magazynowych, wprowadzania zamówień, zarządzania cenami, przyjmowania oraz wydawania towarów. Urządzenie wyposażone jest w kolorowy wyświetlacz QVGA 3.2 cala o wysokiej rozdzielczości 240x320 pixeli z ekranem dotykowym, procesor XScale PXA 310 624 MHz. Terminal posiada wbudowany laserowy czytnik kodów kreskowych 1D, 2D. Zastosowane moduły komunikacji bezprzewodowej Bluetooth, WiFi umożliwiają sprawną i bezproblemową oraz wymianę danych i współpracę między systemami informatycznymi. Datalogic Skorpio X3 świetnie sprawdza się w trudnych warunkach środowiska magazynowego, jest odporny na wstrząsy, wilgoć i częste upadki.

Terminal kodów kreskowych z kolorowym wyświetlaczem

Terminal kodów kreskowych Datalogic Skorpio X3 to następca bardzo popularnego terminala mobilnego Skorpio. Został gruntownie zmodernizowany aby być jeszcze bardziej wydajny. Ze względu na szeroki wachlarz możliwości, terminal Datalogic Skorpio X3 może być używany w różnych branżach i do dowolnych zastosowań. Terminal oferuje jeden z największych kolorowych wyświetlaczy w swojej klasie. Wyświetlacz dotykowy o przekątnej 8,1 cm oferuje dużo miejsca na wygodne korzystanie z wyświetlacza, zapewniając dobrą czytelność niezależnie od warunków oświetleniowych. Dołączony do terminala mobilnego rysik pozwala na łatwe korzystanie z urządzenia.

Wydajność terminala Datalogic Skorpio X3

Szybki mikroprocesor XScale PXA310, posiada 256 MB pamięci RAM i 512 MB pamięci flash. Terminal Datalogic Skorpio X3 można dodatkowo rozszerzyć pamięć do 32 GB za pomocą karty SDHC. Terminal mobilny posiada system operacyjny Windows Embedded Handheld 6.5 lub Windows CE 6.0.

Komunikacja bezprzewodowa w terminalu mobilnym Datalogic

Terminal kodów kreskowych Skorpio X3 ułatwia mobilną komunikację, dzięki modułowi Bluetooth i 802.11 a / b / g Wi-Fi, który gwarantuje dostęp do baz danych i umożliwia komunikację w całym przedsiębiorstwie. Zabezpieczenia komunikacji bezprzewodowej oparte są o WPA i WPA2. Terminal Datalogic Skorpio X3 ma certyfikat CCX V4, który pozwala korzystać z zalet infrastruktury Cisco Wi-Fi. Interfejsy USB i RS232 są zintegrowane w urządzeniu, a połączenie Ethernet jest realizowane przez zewnętrzną stację ładującą.

Skanowanie kodów 1D i 2D za pomocą Datalogic Skorpio X3

Niezależnie od opcji konfiguracji, którą wybierzesz. Skanowanie liniowe 1D czy za pomocą skanera typu imager obrazów 1D i 2D, oba czytniki są bardzo wydajne i pozwalają na skanowanie kodów nawet na ekranie. Aby zwiększyć ergonomię, można zakupić dodatkowy opcjonalny uchwyt pistoletowy typu gun.

Technologia Green Spot

Datalogic Skorpio X3 jest wyposażony jak większość urządzeń firmy Datalogic w technologię Green Spot, która potwierdza każde skanowanie zakończone powodzeniem za pomocą zielonej diody LED. Aby ułatwić skanowanie Datalogic X3 posiada siatkę celującą, która ułatwia precyzyjne przechwytywanie kodów kreskowych.

Wytrzymała konstrukacja terminala Datalogic Skorpio X3

Obudowa terminala mobilnego Datalogic Skorpio X3 jest niezwykle wytrzymała. Kompaktowa forma pozwala na wygodne trzymanie urządzenia, a twardy plastik, chroni wewnętrzne komponęty terminala kodów kreskowych przed upadkami z wysokości 1,5 m na beton, bez ryzyka uszkodzenia. Certyfikat IP65 zapewnia niezadowną ochronę przed wodą i kurzem, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w magazynach. Datalogic Skorpio X3 wytrzymuje wahania termperatury od -10 ° C do +50 ° C.

 

Dane techniczne
SKU942350010
Jednostka miaryszt.
System operacyjny:Nie
Wyświetlacz:Nie
Procesor: PXA 310, 624 MHz
Ilość pamięci:Nie
Typ skanera:laser
Odczytywane kody kreskowe:Nie
Daleki zasięg odczytu:nie
Klawiatura:Nie
Dostępne interfejsy:Nie
Komunikacja bezprzewodowa:Bluetooth, WiFi
GPS:nie
Kamera:nie
Bateria:Nie
Uchwyt pistoletowy (rękojeść):nie
Obsługa kart pamięci:tak
Odporność na upadki:Nie
Norma szczelności:Nie
Temperatura robocza:Nie
Wilgotność otoczenia:brak danych
Wymiary: 9,3 x 7,6 x 4,2 cm
Waga:Nie
Gwarancja producenta:Nie
Składowe zestawu standardowego:Nie
ProducentNie
Cena0,00 pln
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz: Terminal mobilny Datalogic Skorpio X3

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Gen. Maczka 9. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności