Kolektory danych

Kolektory danych to niezwykle praktyczne urządzenia, które charakteryzują się wyjątkową prostotą i ciekawymi funkcjonalnościami. Kolektory danych są najczęściej wykorzystywane do gromadzenia, przechowywania i transmitowania danych. Innymi słowy są to przenośne terminale, które umożliwiają skuteczne i zautomatyzowane zarządzanie danymi. Kolektory danych znajdują szereg praktycznych zastosowań. Znajdziemy je w wielu branżach, przede wszystkim jednak służą do skutecznego zarządzania magazynem.

Siatka Lista

5 produkt(ów)

Siatka Lista

5 produkt(ów)

Praktyczne zastosowanie

Kolektory danych to niezwykle proste i wyjątkowo ekonomiczne urządzenia. Wyposażone w pamięć, wyświetlacz i klawiaturę kolektory danych mogą być wykorzystywane w każdych warunkach, często mają one także dodatkowo wzmocnioną obudowę, wymienną klawiaturę i dodatkowe możliwości dotyczące ustawień ekranu. Kolektory sprawdzą się więc także w trudnych przemysłowych warunkach czy w pracy w terenie. Co ciekawe, kolektory danych mogą być używane do wielu zadań, wszystko zależy od oprogramowania czy wgranej aplikacji.

Najczęściej kolektory danych znajdziemy w takich branżach jak: transport, logistyka, produkcja, handel, ale możemy je także spotkać w opiece medycznej czy służbie zdrowia. Kolektory danych idealnie sprawdzają się w czasie procesów inwentaryzowania produktów, w operacjach związanych z przyjmowaniem i wydawaniem towarów czy też w kontroli cen produktów w sklepie (wielkość sklepu nie ma tutaj znaczenia). Kolektory danych automatyzują pracę i pozwalają na oszczędzenie czasu i uniknięcie błędów.

Kolektory danych mają korzystny wpływ na wydajność pracy, jej skuteczność, a zatem na całą działalność. Dzięki temu, że kolektory mają wbudowane skanery kodów identyfikacja towarów jest niezwykle prosta, a samo sprawdzenie ceny zajmuje tylko chwilę.  Szeroka gama dostępnych na rynku modeli sprawia, że z pewnością znajdą Państwo kolektory danych, które sprawdzą się w Państwa branży. Rosnąca popularność kolektorów radiowych z modułem RFID, które umożliwiają przesyłanie danych online sprawia, że kolektory mogą być także wykorzystywane w pracy w terenie.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg różnorodnych modeli kolektorów danych. Część z nich to kolektory, które sprawdzą się w pracy w sklepach, magazynach czy halach produkcji, inne modele z wzmocnioną obudową i niewielkimi rozmiarami mogą być idealnymi rozwiązanymi w przypadku pracy terenowej. Kolektory danych znajdujące się  w naszej ofercie to kolektory producentów takich jak: CipherLab, Pidion czy Getac. Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów w połączeniu z szeroką ofertą sprawiają, że z pewnością znajdą Państwo urządzenie, które sprawdzi się w Państwa branży.

Możliwość wyboru kolektora danych i dostosowanie funkcjonalności do danej branży nie zawsze jest łatwym zadaniem. Wybierając kolektor danych powinni się Państwo zawsze kierować jego możliwym przeznaczeniem oraz zastosowaniem w  praktyce. W każdej chwili służymy pomocą i profesjonalna radą.

Szczególnie polecanymi kolektorami kodów kreskowych są takie urządzenia jak: Cipherlab CPT8300, Cipherlab CPT8001, Cipherlab CPT8600, Argox PA-20, które dostępne są w naszym sklepie.