Kolektory z modułem RFID

Kolektory danych to stosunkowo proste urządzenia służące do gromadzenia, przechowywania oraz przekazywania danych. Są to przenośne terminale, które mają wbudowany czytnik kodów kreskowych umożliwiający skuteczną identyfikację produktów i zarządzanie nimi. Dużym zainteresowaniem cieszą się kolektory z modułem RFID. Są to kolektory radiowe, które umożliwią pracę online. Dzięki stałemu połączeniu z komputerem kolektory z modułem RFID nie muszą zapisywać danych w pamięci. Kolektory radiowe mogą mieć szereg dodatkowych funkcji i w związku z tym znajdują niezwykle szerokie zastosowanie.

Siatka Lista

2 produkt(ów)

Siatka Lista

2 produkt(ów)

Przykłady zastosowania

Nowoczesne kolektory z modułem RFID (z angielskiego radio frequency identification) działają w oparciu o fale radiowe. Fale radiowe wykorzystywane w tego typu kolektorach umożliwiają przesyłanie danych oraz elektroniczne zasilanie całego układu. Kolektory z modułem RFID posiadają także niezwykle wytrzymałą obudowę i kolorowy wyświetlacz, w wielu modelach możliwe jest programowanie koloru podświetlenia i tekstu w celu poprawy czytelności i wygody pracy z dużą ilością danych. W kolektorach danych możliwe jest także wymienienie klawiatury.

Kolektory z modułem RFID są wyposażone w nowoczesne skanery kodów, czytniki RFID i są także kompatybilne ze smartphonami z systemami operacyjnymi Windows, Android, iOS. Komunikacja pomiędzy tymi urządzeniami jest efektywna i bezpieczna. Dzięki praktycznej budowie oraz wielu ciekawym funkcjonalnościom kolektory danych z modułem RFID znajdują szereg zastosowań, między innymi w takich miejscach jak: magazyny, hale sprzedaży, hurtownie, hale produkcyjne, fabryki czy sklepy. Kolektory danych sprawdzą się także idealnie w pracy w terenie. Kolektory umożliwiają automatyzację wielu procesów, a co za tym idzie pozwalają na zaoszczędzenie naprawdę dużej ilości czasu.

Nasza oferta

W naszej ofercie kolektorów danych z modułem RFID znajdą Państwo dwa modele producentów CipherLab i Pidion. Oba kolektory pochodzą od producentów wysokiej jakości urządzeń i sprawdzą się w wielu branżach. Kolektor danych Pidion w związku z niewielkimi rozmiarami i lekkością sprawdzi się idealnie w pracy w terenie, w której ważna jest praktyczna budowa i rozmiar. Natomiast nowoczesny kolektor marki CipherLab to idealne rozwiązanie dla pracy w magazynach, hurtowniach czy halach sprzedaży. Tego typu kolektor danych z modułem RFID może się także przydać w pracy w nawet niewielkim sklepie.

Kolektory danych umożliwiają automatyzację wielu procesów, także tych charakterystycznych dla pracy w nawet niewielkich sklepach. Tego typu urządzania dzięki wspominanej automatyzacji mogą nie tylko oszczędzić nasz czas, ale także wyeliminować szereg możliwych błędów. Dzięki temu praca w sklepie, ale także co najważniejsze obsługa klienta będzie sprawniejsza i znacznie bardziej komfortowa. Dlatego z pewnością warto rozważyć zakup takiego właśnie urządzenia, bez względu na to w jakiej branży działamy i jak duży prowadzimy biznes.