Kontrakty serwisowe do terminali

Kontrakty serwisowe to obecnie bardzo popularna usługa znajdująca się w ofertach wielu branż i firm. Jest to rodzaj usługi dedykowanej użytkownikom danych urządzeń, którzy zawierając taki kontrakt mogą liczyć na obsługę serwisową. Szczegóły dotyczące tego jakie konkretnie działania obejmuje kontrakt serwisowy zależą oczywiście od  konkretnej firmy. Co ważne, kontrakt serwisowy jest stworzony z myślą o zapewnieniu kompleksowej opieki serwisowej po okresie wygaśnięcia gwarancji i najczęściej obejmuje uszkodzenia mechaniczne, awarie i inne  problemy z danym urządzeniem. Kontrakt serwisowy może obejmować różne okresy czasu i może dotyczyć mniej lub bardziej standardowych działań.

Przykładowe formaty kontraktów

Kontrakty serwisowe to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób posiadających sprzęt danej marki. Dzięki zawarciu takiego kontraktu użytkownicy mogą liczyć na serwis i naprawę swoich urządzeń po okresie wygaśnięcia gwarancji. Usługi zawarte w kontrakcie serwisowym będą się różnic w zależności od firmy. Najczęściej tego typu kontrakty są zawierane w przypadku wysokiej jakości sprzętu na określony okres czasu. Czas trwania umowy zależy od producenta danego urządzenia, podobnie oferowany zakres usług czy wysokość opłaty. Standardowe kontrakty serwisowe wchodzą w życie po wygaśnięciu gwarancji i najkrótsze obejmują okres 12 miesięcy. W przypadku niektórych producentów możemy skorzystać z nawet 6-letniego okresu trwania kontraktu.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo kontrakty serwisowe do terminali. Oferujemy kontrakty serwisowe do terminali następujących producentów: Honeywell, Zebra i Datalogic. Każda z proponowanych ofert obejmuje inny okres czasu oraz konkretny model terminalu. W zależności od rodzaju umowy mogą Państwo liczyć na opiekę serwisową, naprawę uszkodzeń mechanicznych, wad fabrycznych czy awarii. Poszczególni producenci w ramach danych kontraktów oferują także dodatkowe usługi takie jak na przykład: 2 dniowy termin naprawy danego urządzenia, wszystkie materiały i części potrzebne do wykonania naprawy, wczytywanie aplikacji, zarzadzanie konfiguracją, utrzymanie baterii, wsparcie telefoniczne czy opiekę dedykowanego specjalisty.

Zakres usług w ramach oferowanych przez nas kontraktów serwisowych do terminali zależy oczywiście od producenta, modelu urządzenia, którego kontrakt dotyczy, okresu trwania kontraktu, a wreszcie ceny. W proponowanych przez nas kontraktach wyżej wymienionych producentów okres trwania umowy najczęściej zaczyna się od 2 lat. W ramach oferowanej przez nas usługi istnieje także możliwość odnowienia usługi serwisowej, możliwej do zakupienia jednorazowo po wygaśnięciu poprzedniej umowy (oferty dotyczą określonych producentów i określonych modeli). Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie trudności w każdej chwili służmy pomocą i profesjonalną radą.