Terminale z modułem RFID

Terminale to urządzenia pozwalające na zdalny dostęp do określonego systemu komputerowego. Wraz z rozwijającą się technologią dostęp do usług terminalowych stał się powszechny i stał się wyspecjalizowany. Mamy szereg różnego rodzaju terminali używanych do różnych celów i w rożnych branżach. Jedne z popularniejszych modeli to terminale mobilne służące do  identyfikacji produktów lub usług, a także do gromadzenia danych i odpowiedniego nimi zarządzania. Terminale mobilne służą właśnie przede wszystkim do efektywnego zarządzania asortymentem. w zależności od konfiguracji współpracują z systemem Windows lub Android. Ciekawymi urządzeniami zyskującymi coraz większa popularność są z pewnością terminale z modułem RFID.

Siatka Lista

6 produkt(ów)

Siatka Lista

6 produkt(ów)

Terminale z wbudowanym modułem RFID (z angielskiego radio frequency identification) to inaczej terminale radiowe, które działają w oparciu o fale radiowe. Dzięki skutecznemu wykorzystaniu fal radiowych możliwe jest stałe połączenie z komputerem lub innym urządzeniem oraz przesyłanie danych. W praktyce oznacza to, że terminale z modułem RFID mają stały dostęp do bazy danych, czy ogólniej do systemu komputerowego. Dzięki możliwości pracy online terminale z modułem RFID mają naprawdę bardzo szerokie zastosowanie, co w praktyce oznacza wiele branż, także tych związanych z pracą wykonywaną w terenie.

Praktyczne zastosowanie

Terminale z wbudowanym modułem RFID znajdują zastosowanie między innymi w takich branżach jak: przemysł, handel, transport i logistyka, produkcja, spedycja, inwentaryzacja, ale także opieka medyczna czy branże związane z usługami kurierskimi. Co ciekawe, terminale z modułem RFID można wykorzystać także na bardzo wiele innych sposobów. Ciekawym przykładem wykorzystania będzie z pewnością identyfikacja osób. Wystarczy tylko zainstalować odpowiednią aplikację, która skutecznie pomoże w identyfikacji nie tylko narzędzi czy środków trwałych, ale także konkretnych osób. Wystarczy tylko wyposażyć pracowników we właściwe breloki RFID, które umożliwią ich poprawną identyfikację. To oczywiście nie koniec funkcjonalności i możliwych zastosowań terminali z modułem RFID – wraz z postępującym rozwojem technologicznym rozwija się także sposób zastosowania terminali.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo terminale mobilne najpopularniejszych producentów z branży. Dostępne modele to urządzenia między innymi firm: Zebra, Honeywell, Socket czy Datalogic. Warto zwrócić uwagę na fakt, że nasza oferta nie kończy się na terminalach mobilnych z modułem RFID. W naszym sklepie do dyspozycji mają Państwo także kolektory danych z RFID oraz szereg dodatkowych akcesoriów, które są niezbędne jeśli zależy Państwu na wydajnym użytkowaniu terminali. Poza podstawowymi akcesoriami takimi jak: baterie, zasilacze, kable czy stacje dokujące oferujemy także szereg dodatkowych uchwytów i pasków, które sprawiają, że korzystanie z terminali jest jeszcze wygodniejsze i bardziej wydajne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Najpopularniejszymi modelami terminali mobilnych RFID są takie urządzenia jak: Zebra MC9200, Honeywell CK3X, Zebra TC25, Zebra TC20, Zebra MC3200, które posiadają możliwość założenia modułu RFID, lub mają dostępną konfigurację pozwalającą na odczyt tagów RFID.