Żywiczna taśma termotransferowa Zebra 5095 64 mm x 74 m

27.346
Żywiczna taśma termotransferowa Zebra

27 pkt

  • Żywiczna taśma termotransferowa Zebra
Zebra
05095GS06407
2-3 dni
Przelew 15 zł netto
Pobranie 20 zł netto

Taśma termotransferowa żywiczna przeznaczona jest do zadruku etykiet foliowych oraz etykiet nylonowych i satynowych


 
Minimalna ilość w komplecie to 12 sztuk
27,35 pln 33,64 pln z VAT
27 pkt
LUB
Opis

Taśma termotransferowa żywiczna – to kalka barwiąca, która przeznaczona do zadruku etykiet foliowych. Niezależnie od rodzaju surowca, taśma barwiąca żywiczna, jest w stanie zadrukować folię PP, PE, PET. Możliwy jest również zadruk dowolnych etykiet papierowych, jednak to nieekonomiczny w przypadku używania taśmy termotransferowej żywicznej, która jest najdroższą z dostępnych kalek barwiących.

Żywiczna taśma termotransferowa pozwala również, jako jedyna z kalek barwiących, na zadruk etykiet tekstylnych np. wszywek tekstylnych, metek odzieżowych. Jeśli jednak potrzebny jest zadruk etykiet innych niż foliowe i tekstylne, polecamy użyć innego rodzaju z dostępnych taśm termotransferowych w naszym sklepie. Wówczas koszt wydruku będzie zdecydowanie mniejszy przy zachowaniu tego samego efektu.

Kalka barwiąca dla drukarek biurkowych jest znacznie krótsza od taśm przeznaczonych do większych drukarek kodów kreskowych. Jest to spowodowane tym, że drukarki biurkowe są bardziej kompaktowe i nie posiadają miejsca na duże taśmy tt. Ponadto taśma termotransferowa do drukarek biurkowych posiada inna średnicę wewnętrzną gilzy, która wynosi 0,5” (12,5mm), która jest standardowym rozmiarem w przypadku tych drukarek.

Dane techniczne
SKU05095GS06407
Jednostka miaryszt.
Szerokość:64 mm
Długość:74 m
Średnica wewnętrzna gilzy:12 mm
Jakość taśmy:High Performance
Rodzaj kalki:5095
Rodzaj taśmy:żywiczna
Kolor kalki:czarna
ProducentZebra
Cena27,35 pln
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz: Żywiczna taśma termotransferowa Zebra 5095 64 mm x 74 m

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Gen. Maczka 9. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności