Biurkowa drukarka etykiet Zebra GK420t

1953.7524
  • GK420T
Zebra
GK42-102520-000_cfg
 
Przelew 20 zł netto

Wśród proponowanych przez nas biurkowych drukarek kodów kreskowych znajduje się model Zebra GK420t. Jest to urządzenie kompaktowe, doskonale sprawdzające się w biurach.

Sprawdź dostępne modele w kategoriach:
 
 
Skonfiguruj produkt:Wymagane pola *

* wymagane pola

1 953,75 pln 2 403,11 pln z VAT
Opis

Drukarka Zebra GK420t

Wśród proponowanych przez nas biurkowych drukarek kodów kreskowych znajduje się model Zebra GK420t. Jest to urządzenie kompaktowe, doskonale sprawdzające się w biurach. Drukuje przy zastosowaniu technologii termotransferowej, posiada system łatwego ładowania kalki i etykiet. Wśród innych drukarek stacjonarnych wyróżnia się prędkością – osiąga do 127 mm/s. Na pewno będzie idealnym urządzeniem dla wszystkich firm, którym zależy na szybkości i jakości wydruku.

Biurkowa drukarka etykiet GK420t

Zebra GK 420t jest zaliczana to jednej z najlepiej sprzedających się biurkowych drukarek etykiet na świecie. Charakteryzuje się wzornictwem oraz długotrwałą niezawodnością. Jest idealnym urządzeniem do różnych zastosowań druku średnionakładowego i do drukowania w rozproszonych lokalizacjach, zapewniające niezawodny druk wysokiej jakości tekstu, kodów kresowych oraz elementów graficznych. Sprzęt ten jest rozwiązaniem trwałym, o długiej żywotności także przy intensywnej eksploatacji.

Funkcjonalne drukarki etykiet Zebra

Urządzenie jest bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku zastosowań wymagających zarządzania sieciowego oraz niskich całkowitych kosztów eksploatacji. Drukarka wyposażona jest w port USB, a urządzenie łatwo jest dostosować do swoich potrzeb. Idealnie sprawdzi się w sektorze ochrony zdrowia. Dostosowana jest do użytkowania w warunkach sterylnych. Jedną z jej zalet jest prosta obsługa - urządzenie jest przyjazne dla użytkownika. Posiada dwa języki programowania, dzięki czemu pozwala na łatwe zarządzanie funkcjami. Znacznym ułatwieniem jest również wymiana głowicy oraz wałka. Drukarka posiada darmową aplikację, która pozwala na proste projektowanie etykiet.

Biurkowe drukarki do etykiet - zastosowanie

GK420t  skonstruowana jest z myślą o wieloletniej eksploatacji w sektorze ochrony zdrowia. Zapewnia udoskonalenia w zakresie budowy specjalnie dostosowanej do potrzeb tego sektora oraz certyfikacji urządzeń elektrycznych. Drukarki te dostępne są zarówno w wersji termicznej, jak i termotransferowej, a dzięki ich wykorzystaniu pracownicy służby zdrowia mają możliwość drukowania etykiet i opasek na rękę w każdym miejscu placówki służby zdrowia na potrzeby niemal dowolnych zastosowań. Drukarka GK420t dostępna jest w wersji obsługującej wyłącznie druk termiczny, stanowiącej prostsze i bardziej przystępne cenowo rozwiązanie.

Praktyczne drukarki Zebra – szeroki wachlarz zastosowań

Biurkowa drukarka etykiet Zebra GK420t to wyjątkowo praktyczne urządzenie, które ma wiele różnorodnych zastosowań. Model zoptymalizowany  przede wszystkim pod kątem połączenia funkcjonalności i atrakcyjnej ceny. Urządzenia znajdują zastosowanie szczególnie w sektorze związanym ze służbą zdrowia.

Producent nie dołącza do drukarki materiałów eksploatacyjnych. Etykiety oraz taśmy termotransferowe należy zamówić oddzielnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://www.4labels.pl/etykiety-i-tasmy.html. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Dane techniczne
SKUGK42-102520-000_cfg
Jednostka miaryszt.
Rodzaj wydruku:termiczny i termotransferowy
Rozdzielczość:203 dpi
Maksymalna szerokość etykiety:108 mm
Maksymalna szerkość druku:104 mm
Maksymalna długość druku:990 mm
Maksymalna średnica rolki etykiet:127 mm
Maksymalna prędkość druku:127 mm/s
Maksymalna szerkość taśmy:109,2 mm
Maksymalna długość taśmy:74 m
Średnica gilzy taśmy termotransferowej:12,7 mm
Nawój taśmy termotransferowej:zewnętrzny
Interfejs:USB, RS-232, LPT
Pamięć:4MB Flash, 8MB SDRAM
Języki programowania:ZPL, EPL
Temperatura pracy:5°C do 40°C
Wymiary:254 x 193 x 190 mm
Waga:2,1 kg
Darmowa aplikacja do projektowania etykiet:Zebra Designer
Dodatkowo dokupić można:odklejak, klawiatura
Gwarancja producenta:12 miesięcy
Stan magazynuNie
ProducentZebra
Cena1 329,99 pln
Opinie

Napisz własną opinie

Oceniasz:

Biurkowa drukarka etykiet Zebra GK420t

Jak oceniasz ten produkt? *

Jakość
Cena
Dostępność

Wszystkie opinie (2):

Sebastian 13 listopada 2018
Najlepsza drukarka etykiet jaką mieliśmy w firmie. Polecam!
Jakość
Cena
Dostępność
Janusz 4 października 2018
Kupiliśmy GK420t wraz z pakietem serwisowym Zebra OneCare w dobrej cenie.
Jakość
Cena
Dostępność
Zapytaj o produkt
Zapytanie o produkt:

* wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest COM4IT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ( 43-300 ), przy ul. Józefa Piłsudskiego 3. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności