Usługi serwisowe

Usługi serwisowe jakie jesteśmy w stanie Państwu zaproponować to różnego rodzaju instalacje komponentów, diagnozy niesprawnych urządzeń, naprawy pogwarancyjne urządzeń, przeglądy techniczne drukarek, szkolenia serwisowe, zadruk etykiet. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z Naszym działem handlowym.

Siatka Lista

3 produkt(ów)

Siatka Lista

3 produkt(ów)

Przedsiębiorstwo, które zdecyduje się na zakup urządzenia w sklepie 4labels, może dokupić również zakres dodatkowych usług realizowanych przez naszą firmę. Pozwolą one na bezproblemowe rozpoczęcie eksploatacji, a także wydłużą okres korzystania ze sprzętu. Przeszkoleni serwisanci udzielają pomocy telefonicznej, jest także możliwość dojazdu do siedziby klienta.
Oferujemy Państwu korzystne pakiety usług posprzedażowych dla biurkowych, półprzemysłowych i przemysłowych drukarek etykiet i kodów kreskowych, dla drukarek kart plastikowych Zebra oraz dla terminali mobilnych. W zależności od rodzaju pakietu (Brązowy, Srebrny, Złoty), trwają one przez okres od roku do trzech lat. W skład usług wchodzą regularne przeglądy techniczne, telefoniczna pomoc techniczna, urządzenie zastępcze na czas ewentualnej naprawy, materiały eksploatacyjne oraz rabaty w sklepie 4labels.pl.