Akcesoria

Terminale i kolektory danych to wysoce zaawansowane praktyczne urządzenia bez których w zasadzie nie wyobrażamy sobie funkcjonowania nowoczesnego magazynu czy hali produkcyjnej. Terminale z wbudowanymi czytnikami kodów umożliwiają skuteczną identyfikację produktów i ich cen, natomiast kolektory danych służą do gromadzenia i przesyłania danych. Terminale i kolektory służą zatem do szeroko rozumianego zarzadzania danymi i towarami. Szerokie zastosowanie tych urządzeń sprawia, że są one ciągle rozwijane i rozbudowywane o nowe funkcjonalności, w praktyce oznacza to także, że rośnie liczba oferowanych wraz z nimi akcesoriów.

Akcesoria do terminali i kolektorów to przede wszystkim podstawowe elementy wyposażenia takie jak: baterie, ładowarki do baterii, stacje dokujące, ale także zaawansowane dodatkowe moduły umożliwiające rozbudowanie funkcji (na przykład moduły RFID) lub praktyczne uchwyty i paski pozwalające na jeszcze lepsze, łatwiejsze i wygodniejsze wykorzystywanie terminali i kolektorów. Akcesoria do terminali i kolektorów znajdują zatem szereg mniej lub bardziej konwencjonalnych zastosowań i nie muszą się wcale ograniczać do najbardziej podstawowych roli jakie zazwyczaj pełnią akcesoria.

Praktyczne zastosowanie

Akcesoria do terminali i kolektorów mają oczywiście szereg podstawowych zastosowań i na tym poziomie są często niezbędne żeby dany terminal czy kolektor mógł w ogóle funkcjonować. Wystarczy wymienić takie oczywiste rzeczy jak: baterie, ładowarki, stacje dokujące czy zasilacze. Bez odpowiednich akcesoriów dostoswanych do danego modelu terminala nie ma mowy o jego sprawnym funkcjonowaniu. Nie zapominajmy jednak o dodatkowych akcesoriach takich jak: moduły RFID, które umożliwiając wykorzystanie fal radiowych sprawiają, że zwykły kolektor danych staje się urządzeniem, które umożliwi nam pracę online i stałe połączenie z komputerem. Ciekawymi propozycjami, które znacznie personalizują wykorzystanie terminali i kolektorów są funkcjonalne uchwyty.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajda Państwo szereg podstawnych jak i bardziej zaawansowanych akcesoriów do terminali i kolektorów. Oferowana przez nas gama produktów obejmuje podstawowe akcesoria najbardziej popularnych producentów takich jak: Zebra, Honeywell, Getac, Datalogic. W przypadku akcesoriów takich jak: dodatkowe uchwyty mocujące również znajdą Państwo szereg producentów i uchwytów dostosowanych do wybranych modeli terminali i kolektorów.

Co więcej, w naszej ofercie znajdą Państwo także akcesoria stworzone z myślą o tabletach specjalistycznych, które znajdują szereg zastosowań w przemyśle, ale także w pracy w terenie. Nasza oferta obejmuje między innymi: uchwyty, paski, stacje dokujące, ładowarki, praktyczne futerały czy uchwyty pistoletowe typu gun. W ofercie akcesoriów przeznaczonych do tabletów przemysłowych znajdą Państwo produkty takich producentów jak Zebra, Motorola, Honeywell,  Intermec, Getac i Brodit. Jeśli mają Państwo wątpliwości jakie akcesoria wybrać zapraszamy do kontaktu.