Taśmy woskowe

Taśmy termotransferowe Zebra woskowe przeznaczone są do zadruku etykiet papierowych. Kalki barwiące woskowe gwarantują świetnej jakości zadruk w niskiej cenie, a ich różne szerokości i długości pozwalają na dostosowanie do konkretnego modelu drukarki etykiet. Taśmy termotransferowe Zebra różnią się od siebie nie tylko szerokością i średnicą gilzy ale również jakością wosku, z którego są wykonane. Im wyższa wartość, tym kalka barwiąca zapewnia lepszy, bardziej wyraźny zadruk i większą trwałość na etykieta papierowych ale również ich cena jest wyższa. Należy zatem zachować kompromis wybierając taśmę woskową termotransferową pomiędzy jakością druku, a ceną.

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-12 of 25

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-12 of 25

W celu otrzymania indywidualnej oferty cenowej na etykiety, prosimy o wypełnienie formularza.

Skontaktujemy się z Tobą, by okazać fachową pomoc i przedstawić indywidualne warunki współpracy.

Rodzaj etykiety - Do wyboru: Papierowa matowa, Papierowa półbłyszcząca, Foliowa PE, Foliowa PP, Termiczna ECO, Termiczna TOP

Szerokość - Podawana w milimetrach

Wysokość - Podawana w milimetrach

Fi gilzy - Średnica rolki na etykiety

Klej - Wybór tej opcji oznacza trwałość/moc kleju

Perforacje - są to nacięcia na podkładzie umożliwiające rozdzielenie poszczególnych etykiet wraz z podkładem (opcja dostępna dla niektórych wymiarów)

Nawój - Ilość etykiet na jednej rolce

Przy wyborze etykiet okrągłych prosimy w polu szerokość i wysokość wybrać przedrostek fi np. fi86

Minimalne zamówienie 12 000 etykiet

Czas realizacje zotanie potwierdzony przy wysłoniu oferty

W celu uzyskania oferty dobierz etykiety i wypełnij poniższy formularz.

RodzajSz.Wys.FI GIlzyKlejPerforacjaNawójIlość rolekUsuń

Taśma termotransferowa woskowa – gwarancja jakości kalki do drukarek Zebra

Taśmy barwiące woskowe Zebra zapewniają świetny wydruk, który będzie bardzo długo na etykiecie papierowej, bez ryzyka jego utracenia, na rzecz wyblaknięcia, starcia lub innych czynników, które uniemożliwiają ponowny odczyt etykiety po pewnym czasie. Taśmy termotransferowe Zebra woskowe przeznaczone są wyłącznie do drukowania na etykietach papierowych matowych. Nie powinna być użyta do wydruku na papierze półbłysk, ze względu na nietrwałość i ryzyko rozmazania tekstu i kodu kreskowego. Wybierając taśmę termotransferową woskową Zebra, zapewniasz sobie pewność prawidłowego wydruku etykiety papierowej w dowolnej drukarce kodów kreskowych, spośród oferowanych w naszym sklepie. Trwałość zadruku, dzięki użyciu woskowej kalki barwiącej wystarcza do ogólnych zastosowań w standardowych przestrzeniach magazynowych, cenach logistycznych, sklepach. Niska cena, duża dostępność oraz zastosowanie do najpopularniejszego rodzaju surowca w etykietach, jakim jest papier, sprawiają że taśma termotransferowa woskowa Zebra jest najchętniej wybieraną spośród folii barwiących.

Przeznaczenie taśmy termotransferowej Zebra, a modele drukarek

Najczęściej wybierana taśma termotransferowa woskowa jest do użycia w drukarkach etykiet biurkowych. Popularnymi modelami, do których stosuje się kalkę barwiącą woskową to drukarki Zebra GK420t, GX420t oraz do wszystkich innych drukarek termotransferowych, nie tylko tego producenta. Stosowane tam kalki barwiące woskowe są długości maksymalnej do 74m, a ich szerokość maksymalna wynosi 110 mm. W przypadku półprzemysłowych i przemysłowych drukarek etykiet, taśmy termotransferowe Zebra znajdują swoje zastosowanie w popularnych modelach ZT410, ZT220, ZT230 oraz wielu innych. Taśmy, które tam mogą zostać zastosowane mogą mieć długość od 300 do 450 m, zależnie od modelu. Istnieją jednak modele drukarek biurkowych, które mogą zadrukowywać za pomocą taśm termotransferowych woskowych, których długość wynosi aż 300 m. Dzięki temu wymiana takiej kalki barwiącej jest znacznie bardziej rzadka, co przyczynia się do zwiększenia produktywności w przedsiębiorstwie, a ponadto zakup jednej kalki termotransferowej Zebra o większej długości jest tańszy, niż kilku krótszych. Najpopularniejszymi modelami wybieranymi przez naszych Klientów są: Kalka termotransferowa woskowa 110x300, Taśma woskowa 64x74.

Zalecamy sprawdzenie w danych technicznych drukarki etykiet, jakie taśmy barwiące może pomieścić, dzięki temu będziesz mógł łatwo dopasować odpowiednią długość i szerokość kalki barwiącej.