Czytniki stacjonarne

Czytniki stacjonarne wykorzystywane są przede wszystkim w kasach sklepowych. Od ich wydajności zależy ilość klientów, jaką sklep jest w stanie obsłużyć. Warto zainwestować w sprawdzone urządzenie z wysoką prędkością odczytu, które pozwoli na szybsze obsłużenie konkretnego klienta. Dostępne są urządzenia z możliwością skanowania kodów 1D i 2D. Producentami sprzedawanych przez nas czytników stacjonarnych są między innymi: Code, Datalogic, Honeywell, Motorola, Unitech, Zebex.

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 19

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 19

Sposób działania czytników stacjonarnych

Urządzenia potrafią odczytywać kody z wielu stron, dzięki temu nie trzeba martwić się o prawidłowe ułożenie produktu. Prawidłowy odczyt kodu jest sygnalizowany światłem lub dźwiękiem, co pozwala na szybkie upewnienie się, że sprzęt sczytał dane produktu. Czytniki radzą sobie zarówno z kodami jednowymiarowymi, jak i wielowymiarowymi. Maszyny mają różne rozmiary, co pozwala na dostosowanie ich do konkretnej przestrzeni sklepu, hurtowni czy magazynu. Wytrzymała obudowa chroni sprzęt przed zniszczeniem. Czytniki sczytują kody o dużej gęstości, a rewolucyjna technologia odczytu pozwala na szybkie i dokładne działanie sprzętu. Urządzenia potrafią dekodować kody z powierzchni odbijających światło - na przykład telefony komórkowe. Dostępne są czytniki o kompaktowych rozmiarach i eleganckiej obudowie, które idealnie sprawdzą się w punktach sprzedaży detalicznej, magazynach czy bramkach wejściowych. Sprzęt może być montowany bezpośrednio do lady sklepowej. 

Przeznaczenie urządzenia

Czytniki kodów to idealne urządzenia dla hurtowni, magazynów czy zakładów produkcyjnych, jednak ich największe zastosowanie widoczne jest w mniejszych i większych sklepach. Bezbłędna i szybka prędkość skanowania pozwala na prawidłową i szybką obsługę klienta. Możliwość odczytywania kodów z pięciu stron, kodów mało widocznych czy zniszczonych, przyspiesza pracę ekspedientki i ułatwia sprzedaż asortymentu. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest również wyposażenie czytników w wagi elektryczne. Czytniki wykorzystywane są również w popularnych stoiskach z kasami samoobsługowymi. Dokładne sczytywanie kodów i łatwość w obsłudze pozwala każdemu użytkownikowi na korzystanie z urządzenia.

Sprzęt zawiera najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, ale również warto podkreślić jego gustowne obudowy, które będą idealnie prezentować się w punktach kasowych. Dzięki różnym rozmiarom możemy dostosować czytniki do przestrzeni, którą przygotowaliśmy do zabudowania. Szczególnie polecanymi urządzeniami, które często wybierają Klienci naszego sklepu są takie czytniki stacjonarne jak: Motorola/Zebra DS457Symbol/Zebra DS9808, Datalogic Magellan 1100.