Usługi pocztowe i kurierskie

Najpopularniejszym rodzajem etykiet samoprzylepnych, który obecny jest w niemal każdej firmie wysyłkowej lub biurze, które wysyła dużą ilość korespondencji są etykiety adresowe. Naklejki adresowe pozwalają dzięki powierzchni samoprzylepnej na przyklejenie ich do paczki lub listu bardzo szybko i wygodnie. Dostępne etykiety dla kurierów, są większe, ponieważ mieszczą się na nich dane listu przewozowego. Oferujemy etykiety adresowe Zebra przeznaczone dla kurierów, które gwarantują jakość i trwałość przez czas transportu paczki.

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 23

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 23

W celu otrzymania indywidualnej oferty cenowej na etykiety, prosimy o wypełnienie formularza.

Skontaktujemy się z Tobą, by okazać fachową pomoc i przedstawić indywidualne warunki współpracy.

Rodzaj etykiety - Do wyboru: Papierowa matowa, Papierowa półbłyszcząca, Foliowa PE, Foliowa PP, Termiczna ECO, Termiczna TOP

Szerokość - Podawana w milimetrach

Wysokość - Podawana w milimetrach

Fi gilzy - Średnica rolki na etykiety

Klej - Wybór tej opcji oznacza trwałość/moc kleju

Perforacje - są to nacięcia na podkładzie umożliwiające rozdzielenie poszczególnych etykiet wraz z podkładem (opcja dostępna dla niektórych wymiarów)

Nawój - Ilość etykiet na jednej rolce

Przy wyborze etykiet okrągłych prosimy w polu szerokość i wysokość wybrać przedrostek fi np. fi86

Minimalne zamówienie 12 000 etykiet

Czas realizacje zotanie potwierdzony przy wysłoniu oferty

W celu uzyskania oferty dobierz etykiety i wypełnij poniższy formularz.

RodzajSz.Wys.FI GIlzyKlejPerforacjaNawójIlość rolekUsuń

Etykiety kurierskie ułatwiają proces wysyłki towaru, ponieważ mają samoprzylepną powierzchnię, dzięki czemu łatwo je nakleić na niemal każdą paczkę. Naklejki adresowe ponadto są etykietami termicznymi, co pozwala zadrukować je w termicznej drukarce kodów kreskowych. Takie rozwiązanie jest tanie i skuteczne, a transport przesyłek jest szybki, dlatego odpada ryzyko wyblaknięcia zadruku, który może się zdarzyć przy długotrwałym narażeniu na promienie słoneczne.

Etykiety samoprzylepne Zebra dla kurierów

W ofercie sklepu 4labels znajdują się etykiety kurierskie Zebra, które charakteryzują się dobrymi właściwościami i skutecznością, dlatego sprawdzają się jako etykiety adresowe na listy przewozowe. Mocny klej gwarantuje silne trzymanie etykiety samoprzylepnej do podłoża, co niweluje ryzyko zerwania jej z przesyłki. Etykiety kurierskie idealnie sprawdzą się jako oznaczenie adresowe przesyłki, dzięki szybkiemu zadrukowi i jej optymalnej cenie. Etykiety dla kurierów Zebra są ekonomicznym rozwiązaniem, chętnie wykorzystywanym przez Klientów w centrach wysyłkowych, biurach, magazynach, gdzie wymagana jest trwała etykieta termiczna.

Etykiety kurierskie przeznaczone na naklejki adresowe

Etykiety Zebra to etykiety termiczne o charakterystyce, która gwarantuje ekonomię, trwałość i skuteczność podczas naklejania na przesyłki kurierskie. Etykiety specjalistyczne Zebra to naklejki adresowe, które przystosowane są dla kurierów. Można drukować je za pomocą termicznej drukarki kodów kreskowych, dzięki temu cały zadruk jest szybki i tani. Przy dużej ilości drukowanych etykiet miesięcznie jest to najbardziej ekonomiczny ze sposobów adresowania paczek kurierskich. Etykiety kurierskie Zebra są łatwe do aplikowania na dowolny kształt, pod warunkiem, że powierzchnia jest czysta oraz w miarę gładka. Gwarantuje to właściwe trzymanie tej etykiety samoprzylepnej kurierskiej. Naklejki adresowe dostarczone przez uznanego producenta drukarek kodów kreskowych Zebra to wygodne rozwiązanie dla wielu branż, w tym magazynów, sklepów wysyłkowych oraz wielu innych miejsc, gdzie występuje wzmożony ruch paczek kurierskich.