Biurkowe drukarki etykiet

Drukarki biurkowe etykiet – zastosowanie

W skład naszej oferty wchodzą rozwiązania bardzo różnorodne pod względem wielkości, parametrów technicznych i funkcjonalności, w związku z czym znajdują rozmaite zastosowanie. Drukarki biurkowe możemy wykorzystać w różnych branżach np. transporcie, logistyce, magazynach, a także w medycynie. Sprawdzają się również w instytucjach kultury, muzeach, ale również kinach czy teatrach.

Wydruk etykiet z kodem kreskowym, paragonów, wejściówek

Mimo iż oferowane przez nas produkty nazywane są drukarkami etykiet, w rzeczywistości umożliwiają również zadruk paragonów, kuponów, biletów i opasek (np. w szpitalu czy wejściówek na basen).

Dzięki mniejszym drukarkom możemy poradzić sobie samodzielnie z przygotowaniem określonych wydruków, nie musimy zlecać ich wykonania firmie zewnętrznej, ani też inwestować w drogie urządzenia przemysłowe. Drukarki biurkowe sprawdzają się m.in. w przychodniach, magazynach czy sklepach – nie tylko do znakowania produktów przeznaczonych na sprzedaż, ale także osób, próbek w laboratoriach, teczek z dokumentami czy bonów i kuponów.

 

Siatka Lista

1-12 of 53

Siatka Lista

1-12 of 53

Drukarki biurkowe etykiet – zastosowanie

W skład naszej oferty wchodzą rozwiązania bardzo różnorodne pod względem parametrów, w związku z czym znajdują rozmaite zastosowanie. Drukarki możemy wykorzystać w różnych branżach np. transporcie, logistyce, magazynach, a także w medycynie i dziedzinach artystycznych np. przy wydruku biletów. Sprzęt umożliwia również zadruk paragonów i opasek. Dzięki drukarkom możemy w wielu dziedzinach poradzić sobie samodzielnie z przygotowaniem określonych wydruków. Jednakowo w przychodniach, magazynach czy sklepach jesteśmy w stanie w łatwy sposób oznaczyć produkty, czy wydrukować potrzebne nam etykiety. Głównym sektorem, w którym wykorzystujemy etykiety jest oczywiście handel. Oznaczenia towarów odpowiednim kodem kreskowym są podstawą w procesie identyfikacji i sprzedaży asortymentu sklepowego. Ze sprzętów korzystają również organizatorzy imprez masowych, którzy mogą taniej i efektywniej przygotować ulotki czy bilety na wystawy lub koncerty. Małe, biurowe rozmiary drukarek pozwalają na łatwy i szybki dostęp do potrzebnych wydruków, które możemy wykorzystać w różny sposób.

Biurkowe urządzenia drukujące etykiety

Urządzenia, które Państwu oferujemy są wydajne i trwałe, drukują z dużą prędkością i rozdzielczością, przy wykorzystaniu najlepszych technologii, zapewniając trwałość wzoru. Szerokość wydrukowanych etykiet zależy od konkretnego modelu drukarki. Dodatkowymi atutami, na które zwracają uwagę Klienci są mocna budowa i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym mimo intensywnej eksploatacji można cieszyć się wieloletnią żywotnością sprzętu.

Drukarki biurkowe mają dodatkowe możliwości – można wyposażyć je w odpowiednie interfejsy, wyświetlacze, obcinaki, odklejaki czy podłączyć klawiaturę USB. Niektóre z urządzeń posiadają port Ethernet albo moduł Wi-Fi, które pozwalają na połączenie kablowe lub bezprzewodowe z siecią w firmie. Bezproblemowa i szybka jest również wymiana materiałów eksploatacyjnych.

https://www.4labels.pl/etykiety-i-tasmy/tasmy-termotransferowe/tasmy-woskowe.html

Oczywiście do wszystkich produktów dołączona jest gwarancja i opis urządzenia. Za dodatkową opłatą możliwe jest również odnowienie umowy serwisowej.

https://www.4labels.pl/drukarki-etykiet/uslugi-serwisowe.html

Internetowy sklep 4labels oferuje sprawdzone urządzenia renomowanych marek, które będą służyć Państwu przez wiele lat i pozwolą na samodzielne wydruki różnych etykiet, a dzięki ich niewielkim rozmiarom praca stanie się dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Najpopularniejszymi modelami biurkowych drukarek etykiet są: Zebra GK420t, Zebra GK420d, Zebra ZD420, Citizen CL-S621, Honeywell PC42t, Zebra GC420d