Biurkowe drukarki etykiet

Drukarki biurkowe, które prezentujemy na stronie to sprzęt wysokiej klasy, którego zadaniem jest wydruk zarówno termiczny, jak i termotransferowy. Dzięki drukarkom biurkowym etykiet możemy drukować etykiety w niskiej cenie przy zachowaniu trwałości – zachowujemy korzystny stosunek jakości do ceny. Wymiary drukarek pozwalają na ich różne zastosowanie i wykorzystanie. Przeznaczeniem urządzeń jest wydruk około 10-15 tysięcy etykiet na miesiąc. Urządzenia, które mogą Państwo u nas zakupić to sprzęt takich renomowanych firm, jak: Zebra, Brother, Honeywell, Sato, TSC czy Toshiba.

Siatka Lista

1-12 of 75

Siatka Lista

1-12 of 75

Drukarki biurkowe etykiet – zastosowanie

W skład naszej oferty wchodzą rozwiązania bardzo różnorodne pod względem parametrów, w związku z czym znajdują rozmaite zastosowanie. Drukarki możemy wykorzystać w różnych branżach np. transporcie, logistyce, magazynach, a także w medycynie i dziedzinach artystycznych np. przy wydruku biletów. Sprzęt umożliwia również zadruk paragonów i opasek. Dzięki drukarkom możemy w wielu dziedzinach poradzić sobie samodzielnie z przygotowaniem określonych wydruków. Jednakowo w przychodniach, magazynach czy sklepach jesteśmy w stanie w łatwy sposób oznaczyć produkty, czy wydrukować potrzebne nam etykiety. Głównym sektorem, w którym wykorzystujemy etykiety jest oczywiście handel. Oznaczenia towarów odpowiednim kodem kreskowym są podstawą w procesie identyfikacji i sprzedaży asortymentu sklepowego. Ze sprzętów korzystają również organizatorzy imprez masowych, którzy mogą taniej i efektywniej przygotować ulotki czy bilety na wystawy lub koncerty. Małe, biurowe rozmiary drukarek pozwalają na łatwy i szybki dostęp do potrzebnych wydruków, które możemy wykorzystać w różny sposób.

Biurkowe urządzenia drukujące etykiety

Urządzenia, które Państwu oferujemy są wydajne i trwałe, drukują z dużą prędkością i rozdzielczością, przy wykorzystaniu najlepszych technologii, zapewniając trwałość wzoru. Szerokość wydrukowanych etykiet zależy od konkretnego modelu drukarki. Dodatkowymi atutami, na które zwracają uwagę Klienci są mocna budowa i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym mimo intensywnej eksploatacji można cieszyć się wieloletnią żywotnością sprzętu.

Drukarki biurkowe mają dodatkowe możliwości – można wyposażyć je w odpowiednie interfejsy, wyświetlacze, obcinaki, odklejaki czy podłączyć klawiaturę USB. Niektóre z urządzeń posiadają port Ethernet albo moduł Wi-Fi, które pozwalają na połączenie kablowe lub bezprzewodowe z siecią w firmie. Bezproblemowa i szybka jest również wymiana materiałów eksploatacyjnych.

https://www.4labels.pl/etykiety-i-tasmy/tasmy-termotransferowe/tasmy-termotransferowe-do-drukarek-biurkowych-i-przenosnych/tasmy-woskowe.html

Oczywiście do wszystkich produktów dołączona jest gwarancja i opis urządzenia. Za dodatkową opłatą możliwe jest również odnowienie umowy serwisowej.

https://www.4labels.pl/drukarki-etykiet/kontrakty-serwisowe-do-drukarek-etykiet/pakietyserwisowe-do-drukarek.html

Internetowy sklep 4labels oferuje sprawdzone urządzenia renomowanych marek, które będą służyć Państwu przez wiele lat i pozwolą na samodzielne wydruki różnych etykiet, a dzięki ich niewielkim rozmiarom praca stanie się dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Najpopularniejszymi modelami biurkowych drukarek etykiet są: Zebra GK420t, Zebra GK420d, Zebra ZD420, Citizen CL-S621, Honeywell PC42t, Zebra GC420d