Drukarki etykiet i kart

Oznaczenie towaru odpowiednim kodem kreskowym jest podstawą nowoczesnego handlu, która znacznie ułatwia proces identyfikacji i sprzedaży produktów. Prezentujemy najlepsze urządzenia, które pozwalają na tworzenie zgodnych z normami oznaczeń. W asortymencie naszego internetowego sklepu znajdują się nowoczesne rozwiązania drukarek kodów kreskowych, które pochodzą od najlepszych na rynku producentów, między innymi Zebra, Epson, Honeywell, Toshiba czy Godex. W skład naszej oferty wchodzą rozwiązania bardzo różnorodne pod względem parametrów, w związku z czym znajdują rozmaite zastosowanie.

Przedstawiamy modele biurkowe, półprzemysłowe, przemysłowe oraz przenośne, a także drukarki kart plastikowych – duży wybór rozwiązań oraz ich różnorodność umożliwią każdemu Klientowi znalezienie opcji, która będzie odpowiadała jego indywidualnym oczekiwaniom. Postawiliśmy tylko i wyłącznie na urządzenia wydajne, drukujące z dużą prędkością i rozdzielczością, przy wykorzystaniu najlepszych technologii, zapewniających trwałość wzoru. Dodatkowe atuty, jakie posiada każda drukarka termotransferowa z naszej oferty, to mocna budowa i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, co wiąże się z wieloletnią żywotnością, także przy intensywnej eksploatacji. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem urządzeń.

Siatka Lista

1-12 of 227

Siatka Lista

1-12 of 227

Drukarki etykiet

Identyfikacja towaru odbywa się na podstawie jego etykiety. Trudno wyobrazić sobie współczesny handel bez etykiet, kodów kreskowych oraz urządzeń do ich odczytu. Każdy przedsiębiorca musi zatem dążyć do tego, by jego produkty były odpowiednio oznakowane. Wykonanie etykiet może zlecić firmie zewnętrznej, ale znacznie lepszym rozwiązaniem jest inwestycja we własną drukarkę etykiet.

Drukarki etykiet i ich zastosowania

Drukarka etykiet to urządzenie, dzięki któremu w szybkim czasie uzyskamy dużą liczbę etykiet samoprzylepnych. Gotowe etykiety w dowolnym momencie będzie można umieścić na produkcie. Nowoczesne urządzenia pozwalają na wydruk etykiet w rozmaitych wymiarach i kolorach – każdy przedsiębiorca samodzielnie określa, jakiego rodzaju oznaczenia będą współgrały z formą prowadzonej przez niego działalności. Etykieta kojarzy się przede wszystkim ze znakowaniem produktów, jednak drukarki etykiet mają także szereg innych, ciekawych zastosowań. To niezbędny element współczesnych systemów automatycznej identyfikacji. Przydają się podczas opisywania majątku firmy, oznaczania regałów, segregowania i przechowywania dokumentów, opisywania książek w bibliotekach, próbek w laboratoriach i wielu innych. Bardzo ważne jest to, by etykieta, jaką oznacza się produkt, zawierała treść zgodną z przyjętymi normami (dotyczy zwłaszcza produktów spożywczych). Wydruki muszą być też czytelne i trwałe – ważna jest zatem nie tylko jakość samego wydruku, ale też użytego podłoża, najczęściej papieru.

Drukarki etykiet i ich rodzaje

Mówiąc o drukarce etykiet, trudno mieć na myśli jedno, konkretne urządzenie. Przedsiębiorcy mają różne potrzeby, dlatego oferta naszej firmy jest bardzo szeroka – znajdują się w niej drukarki przemysłowe i półprzemysłowe, biurkowe i przenośne, a także drukarki kart plastikowych i drukarki RFID. Kupując drukarkę, zawsze należy mieć na względzie to, do jakich celów będzie przeznaczona. W trudnych warunkach przemysłowych najlepiej sprawdzą się urządzenia ze wzmocnioną obudową i przystosowane do intensywnej eksploatacji. W niewielkim sklepie albo w warunkach domowych sprawdzą się drukarki biurkowe, które pozwalają na zadruk stacjonarny ograniczonej ilości etykiet. Z kolei przenośne drukarki etykiet, umożliwiają zadruk poza biurem czy magazynem. Przeznaczone są głownie dla pracowników w terenie np. parkingowych albo elektryków.

Najczęściej do takiego urządzenia dołączone jest profesjonalne oprogramowanie do tworzenia etykiet. Możliwy jest zatem zarówno wydruk tekstu, jak i indywidualnie zaprojektowanej grafiki. Niezależnie od typu drukarki, zawsze warto stawiać na urządzenia wydajne, drukujące z dużą prędkością i rozdzielczością, a przy tym zapewniające trwałość wzoru. Wszystkie oferowane przez nas drukarki spełniają te warunki.

Drukarki etykiet w naszej ofercie

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą drukarek etykiet, drukarek kart plastikowych, drukarek RFID oraz różnorodnych akcesoriów do nich, takich jak baterie, zasilacze, obcinaki, odklejaki i wiele innych. Oferujemy nowoczesne urządzenia do wielu zastosowań. Pochodzą od znanych i cenionych producentów, takich jak Zebra, Epson, Honeywell, Toshiba czy Godex. W naszej ofercie znajdują się modele przemysłowe, półprzemysłowe, biurkowe i przenośne, bardzo różnorodne pod względem parametrów. Z pewnością każdy klient znajdzie urządzenie, które najlepiej sprosta jego oczekiwaniom – w razie trudności z wyborem, służymy radą i pomocą.