Drukarki kolorowych etykiet

Drukarki etykiet w rzeczywistości są urządzeniami do wielu zastosowań. Część z nich, poza wydrukiem najprostszej etykiety zawierającej kod kreskowy, sprawdza się także w przypadku drukowania biletów, wizytówek, przepustek, legitymacji i wielu innych.

Atrakcyjność etykiety czy biletu można próbować podnieść na wiele sposobów. Jednym z najprostszych jest zastosowanie kolorowego druku czy barwnej grafiki. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz drukarek do kolorowych etykiet.

Siatka Lista

1 produkt(ów)

Siatka Lista

1 produkt(ów)

Nowoczesne i niezawodne drukarki etykiet

Kolorowa etykieta wygląda niezwykle nowocześnie i ciekawie. Stosowanie takich nowoczesnych rozwiązań możliwe jest dzięki niezawodnym i wydajnym urządzeniom, umożliwiającym drukowanie w kolorze. Przy tym nie chodzi jedynie o kolorową czcionkę, ale też wydruk kolorowego tła, logo, grafiki, zdjęcia czy wykresu. Powstały wydruk jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też pozwala na wyróżnienie produktu na tle innych, zawierających klasyczne, czarno-białe etykiety.

Wydruk etykiet, zarówno klasycznych, jak i tych kolorowych, można zlecić firmie zewnętrznej. Jednak w przypadku, gdy zapotrzebowanie na etykiety jest duże, warto zainwestować we własną drukarkę – w niektórych branżach (logistyka, transport) jest to wręcz niezbędne. Dzięki własnej drukarce każdy może drukować kolorowe, niestandardowe oznakowania czy identyfikatory na bieżąco. Nie ma potrzeby gromadzenia zapasów, niekończącego oczekiwania na realizację zamówienia przez firmę zewnętrzną, ani przestojów w produkcji.

Zastosowania drukarek do etykiet kolorowych

Drukarki do etykiet kolorowych sprawdzą się w rozmaitych środowiskach pracy, m.in. w biurach i urzędach, bibliotekach, archiwach, firmach cateringowych i przedsiębiorstwach różnego kalibru – słowem wszędzie tam, gdzie konieczne jest drukowanie barwnych oznaczeń wysokiej jakości. Urządzenia te umożliwiają również wydruk wizytówek, identyfikatorów, legitymacji, przepustek, kuponów, rachunków czy biletów.

Drukarki kolorowych etykiet w naszej ofercie

Nasza firma oferuje szereg drukarek etykiet do rozmaitych zastosowań, w tym nowoczesne urządzenia drukujące w kolorze. Są to produkty takich firm, jak: Epson, Primera czy VIPColor. Najpopularniejszymi z nich, które są chętnie wybierane przez naszych Klientów są takie modele jak: Epson C3500, Epson C7500.

Oferujemy drukarki w wersji standardowej, przemysłowej, a także przeznaczone do poligrafii wielkoformatowej. Urządzenia są bezawaryjne i proste w obsłudze, ponadto wyposażone w nowoczesne głowice, które gwarantują precyzyjne nanoszenie koloru. Nasze drukarki pozwalają na wydruk profesjonalnych etykiet papierowych i/lub foliowych bezpośrednio w biurze czy zakładzie produkcyjnym. Drukowanie odbywa się szybko i sprawnie – po chwili etykiety są gotowe do użytku.

Niektóre spośród oferowanych przez nas urządzeń wyposażone są w specjalny nóż do rozcinania gotowych wydruków. Do innych można dokupić rozcinak czy stojak do przechowywania zadrukowanych etykiet. W naszej ofercie znajduje się także szereg innych akcesoriów do drukarek etykiet.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.