Terminale Zebra

Terminale kodów kreskowych Zebra to bardzo wytrzymałe urządzenia, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Posiadamy szeroką gamę produktową w tym terminale mobilne Zebra ze wszystkimi dostępnymi konfiguracjami. Dodatkowo nasz sklep posiada kolektory danych Zebra, które uzupełniają asortyment przenośnych komputerów. Każdy terminal kodów kreskowych Zebra może być wyposażony w akcesoria dodatkowe. Są to między innymi uchwyty pistoletowe typu gun, kabury i obudowy, a także dodatkowe baterie i wiele innych. Terminal mobilny Zebra gwarantuje jakość i niezawodność w Twojej firmie.

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 23

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 23

Przenośne terminale Zebra przeznaczone dla każdej branży

Dzięki szerokiemu wachlarzowi urządzeń firmy Zebra, możliwe jest dokładne dobranie terminala kodów kreskowych do specyfiki pracy Klienta. Począwszy od handlu, gdzie dominuje sprzęt lżejszy, oparty całkowicie o system Android i przypominający smartfony, aż po całkowicie przemysłowe urządzenia, które posiadają systemy Windows i Android oraz klawiatury fizyczne, a ich wysoka odporność na uszkodzenia pozwala na pracę w ciężkich warunkach produkcyjnych i magazynowych.

Terminale mobilne Motorola – sprawdzone urządzenia w magazynie i handlu

Komputery przenośne Motorola przeznaczone do pracy na magazynie znacząco spopularyzowały obecny model pracy magazynierów. Pracownicy wyposażeni w przenośne urządzenia, dzięki którym można odczytywać kody kreskowe i dokonywać operacji bezpośrednio na sprzęcie, sprawiają, że wydajność jest znacznie większa niż w przypadku tradycyjnych metod operacji magazynowych. To właśnie poprzez terminale kodów kreskowych Motorola wiele przedsiębiorstw zinformatyzowało swoje magazyny. Obecnie dostępne urządzenia marki Zebra to następcy produktów Motorola.

Pionier dotykowych terminali kodów kreskowych – firma Symbol

Obecne rozwiązania oferowane przez firmę Zebra w zakresie przenośnych komputerów, zostało pierwotnie stworzone przez producenta sprzętu Auto ID – markę Symbol. Terminale mobilne oparte o systemy operacyjne Windows CE i Handheld były sprzedawane pod logiem firmy Symbol. Późniejsze dotykowe terminale kodów kreskowych Symbol oparte o system Android bardzo dobrze przyjęły się w branży handlowej, by nieco później trafić do urządzeń o przemysłowym przeznaczeniu. Znane urządzenia firmy Symbol, obecnie są sprzedawane jako terminale kodów kreskowych Zebra.

Najpopularniejsze modele terminali kodów kreskowych Zebra wśród Klientów naszego sklepu to: Zebra TC20, Zebra TC25, Zebra MC9200, Zebra MC3200, Zebra MC3300, Zebra TC51/56. Są to urządzenia sprawdzone w różnych warunkach, zarówno produkcyjnych, jak i handlowych, które oferują bardzo dobrą wydajność i ergonomię.