Paragonowe drukarki etykiet

Drukarki paragonowe, jak sama nazwa wskazuje, służą przede wszystkim do drukowania paragonów, ale też wszelkiego rodzaju pokwitowań, potwierdzeń, a także biletów, kuponów, bonów, a nawet tekstów informacyjnych. Są to urządzenia stosunkowo niewielkie, lekkie i łatwe w obsłudze.

Paragonowa drukarka etykiet bywa też nazywana drukarką niefiskalną, bonową lub termiczną. Ogromną zaletą tego urządzenia jest wielofunkcyjność. Drukarki paragonowe spotykamy w kioskach, lokalach gastronomicznych, kantorach, rozmaitych stanowiskach kasowych, laboratoriach, aptekach oraz małych i średnich firmach usługowych. Zastosowania znajdują w punktach rozrywki: kinach, teatrach, aquaparkach, kręgielniach, muzeach i wielu innych.

Siatka Lista

1 produkt(ów)

Siatka Lista

1 produkt(ów)

Drukarki wolnostojące i przeznaczone do zabudowy

Wśród oferowanych przez nas paragonowych drukarek etykiet znajdują się urządzenia kioskowe, przeznaczone do zabudowy, a także drukarki wolnostojące w lekkiej, ale niezwykle wytrzymałej obudowie. W przypadku prowadzenia działalności, w której mobilność odgrywa istotna kwestię, lepiej postawić na drukarkę przenośną.

Wybór drukarki powinien być podyktowany przede wszystkim względami praktycznymi – wybieramy urządzenie, które sprawdzi się w danym środowisku pracy. W razie problemów z podjęciem decyzji, nasi konsultanci udzielą fachowej pomocy, a także wsparcie merytorycznego i technicznego.

Charakter prowadzonej działalności wskazuje na rodzaj urządzenia, w jakie powinniśmy się zaopatrzyć w trosce o własną wygodę, ale i zadowolenie klienta. Drukarka do paragonów musi pracować wydajnie i szybko, dzięki czemu skróci się czas oczekiwania klienta na wydanie odpowiedniego dokumentu (paragonu, biletu czy kuponu).

Niefiskalne drukarki paragonowe w naszej ofercie

Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej drukarki paragonowe w konkurencyjnych cenach. Są to urządzenia do rozmaitych zastosowań, dzięki którym możliwe jest uzyskanie wydruku o różnych szerokościach. Drukarki występują w wielu wymiarach i kilku kolorach, dzięki czemu możliwe jest ich dopasowanie do istniejącego wyposażenia danej placówki.

Oferujemy drukarki niefiskalne od producentów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu trafnych rozwiązań – firm Bixolon, Citizen, Epson, Metapace oraz Zebra.

Nasze drukarki paragonowe sprawdzą się w rozmaitych środowiskach pracy i z pewnością ułatwią realizację wielu zadań w firmie. Polecamy je placówkom służby zdrowia, barom i restauracjom, firmom cateringowym, firmom zajmującym się handlem detalicznym, aptekom oraz rozmaitym palcówkom handlowym. Większość z oferowanych przez nas urządzeń została wyposażona w automatyczną gilotynę do odcinania kolejnych wydruków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.