Półprzemysłowe drukarki etykiet

Wybór drukarki etykiet nie może być przypadkowy. Urządzenia te różnią się zarówno wielkością, parametrami technicznymi, jak i tempem pracy. W przedsiębiorstwach i instytucjach, w których konieczny jest wydruk dużej ilości etykiet w dość krótkim czasie, najlepiej sprawdzą się drukarki półprzemysłowe. Stanowią pewnego rodzaju pomost pomiędzy drukarką biurkową a drukarką w pełni przemysłową, jaką wykorzystuje się w trudnym środowisku pracy.

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 13

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 13

Drukarki półprzemysłowe a drukarki przemysłowe

Drukarki przemysłowe można nazwać urządzeniami do zadań specjalnych. Przystosowane są do niemal ciągłej pracy, przeznaczone do dużych obciążeń druku. Na uwagę zasługuje także ich obudowa, która jest na tyle wytrzymała, że drukarka radzi sobie w uciążliwych warunkach, tj. w znacznym hałasie, wśród drgań, w wysokich temperaturach i przy dużym zapyleniu czy wilgoci.

Wielu przedsiębiorców inwestuje w drogą drukarkę przemysłową w obawie, że biurkowa drukarka etykiet nie sprawdzi się w ich firmie. Tymczasem na rynku dostępne są urządzenia łączące obie te funkcje. Inwestycja w drukarkę przemysłową jest często na wyrost, bowiem do drukowania etykiet zbiorczych, transportowych, magazynowych czy tabliczek znamionowych w zupełności wystarczy drukarka półprzemysłowa. Umożliwia wydruk znacznej ilości etykiet oraz kodów kreskowych i to z dużą szybkością. Ponadto niektóre modele oferują możliwość wykonania wydruku specjalnego, odpornego mechanicznie i chemicznie.

Szerokie możliwości drukarek półprzemysłowych

Urządzenia półprzemysłowe wypełniają lukę pomiędzy drukarkami stołowymi (biurkowymi), a niekiedy stosowanymi bez potrzeby drukarkami przemysłowymi. Z tego powodu zainteresowanie nimi cały czas rośnie. Są szybkie, wytrzymałe i wydajne, dlatego sprawdzą się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z produkcją masową. Co niezwykle istotne, nie są skomplikowane w obsłudze.

Drukarki półprzemysłowe etykiet wykorzystywane są szczególnie chętnie w firmach z branży produkcyjnej i logistycznej, a także w magazynach potrzebujących drukować miesięcznie od 10 do 60 tysięcy etykiet.

Półprzemysłowe drukarki etykiet w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdują się urządzenia półprzemysłowe od znanych i cenionych producentów, takich jak Argox, Citizen, Honeywell, Toshiba, Zebra czy TSC. Oferujemy drukarki umożliwiające wydruk w rozdzielczościach 200 dpi, 300 dpi, a nawet 600 dpi. Te ostatnie sprawdzą się szczególnie w firmach chcących drukować bardzo małą czcionką, ale nadal w wysokiej jakości.

Oferujemy zarówno łatwe w obsłudze, niewielkie modele o mocnej, a jednocześnie dość lekkiej obudowie, a także większe drukarki o solidnej konstrukcji i wielu funkcjach. Z pewnością każdy przedsiębiorca znajdzie tutaj model, który spełni jego oczekiwania i sprawdzi się w środowisku pracy panującym w jego firmie. Najpopularniejszymi modelami półprzemysłowych drukarek kodów kreskowych w naszej ofercie są: Zebra ZT220, Zebra ZT230, Zebra ZT410, Citizen CL-S700

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.