Etykiety termiczne samoprzylepne (naklejki) i taśmy termotransferowe do druku

Sprawne funkcjonowanie magazynów, hal produkcyjnych czy supermarketów nie byłoby możliwe bez właściwego etykietowania produktów. Każdy przedsiębiorca powinien starać się aby jego produkty były właściwe oznakowane, dzięki temu ich identyfikacja i procesowanie będą szybkie i skuteczne. W właściwym etykietowaniu produktów przedsiębiorcy często skupiają się na urządzeniach służących do odczytu etykiet, ale warto również dokładniej przyjrzeć się samym etykietom i taśmom służącym do oznakowania różnego rodzaju produktów. Na rynku mamy bardzo wiele rodzajów etykiet i taśm, które znajdują szereg zastosowań.

Etykiety i taśmy – zastosowania

Oferowane przez nas etykiety i taśmy znajdują zastosowanie w bardzo różnorodnych branżach. W zależności od rodzaju etykiety i taśmy możemy je znaleźć w produkcji, przemyśle, szczególnie istotne w przemyśle ciężkim, w handlu, w branży jubilerskiej oraz w różnego rodzaju branżach specjalistycznych, które wymagają określonego rodzaju etykiet. Tego typu etykiety to na przykład grupy etykiet dedykowane dla branży kosmetycznej, branży odzieżowej, branży farmaceutycznej czy służby zdrowia. Etykiety i taśmy stosowane w tych branżach mają określone rozmiary i charakterystyczny wygląd. Zastosowanie etykiet i taśm nie ogranicza się jednak do wyżej wymienionych branż. Co więcej, etykiety i taśmy poza sprawną identyfikacją produktów są także bardzo często sposobem na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów.

Etykiety i taśmy – rodzaje

Etykiety i taśmy możemy podzielić ze względu na materiał z jakiego są wykonane, na rozmiar, zastosowanie czy rodzaj urządzenia do którego są przeznaczone. Najczęściej występujące rodzaje etykiet to między innymi: etykiety papierowe, etykiety foliowe, etykiety samoprzylepne czy etykiety termotransferowe. Do wyboru mamy także specjalistyczne etykiety kolorowe, zarówno papierowe jak i termiczne. W przypadku taśm najczęściej mowa o taśmach termotransferowych przeznaczonych właśnie do tego typu drukarek. Poza różnym materiałem etykiety i taśmy możemy podzielić pod względem urządzeń, w których są wykorzystywane. Konkretny producent drukarek bardzo często wykorzystuje konkretny rodzaj etykiet. W zależności od rodzaju etykiety różnią się wytrzymałością i zastosowaniem.

Etykiety i taśmy w naszej ofercie

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór etykiet i taśm przeznaczonych do różnego rodzaju urządzeń: drukarek biurkowych, półprzemysłowych, przemysłowych. Etykiety i taśmy są dostępne w  różnych rozmiarach i są wykonane z różnych materiałów. W naszej ofercie znajdują się etykiety papierowe, foliowe, kolorowe, rolki termiczne oraz opaski identyfikacyjne. W naszym sklepie znajdują się również kasetki do drukarek mobilnych Brother, Zebra, karty do zadruku sublimacyjnego w drukarkach kart plastikowych: Evolis, Zebra, jak również etykiety JET do drukarek kolorowych etykiet Epson i Primera.

Nasz szeroki asortyment uzupełniają etykiety samoprzylepne na arkuszu Avery oraz oryginalne etykiety Zebra z podziałem na branże do jakich są przystosowane takie jak: przemysł ciężki, handel detaliczny, etykiety jubilerskie i wiele innych. Posiadamy również plomby zabezpieczające: kruszące się, void. Dzięki naszej kompleksowości w dziedzinie Auto ID posiadamy również bardzo bogatą ofertę kalek do drukarek termotransferowych. Są to woskowe taśmy termotransferowe, taśmy żywiczne, oraz woskowo-żywiczne. Z pewnością każdy klient znajdzie produkty odpowiadające jego potrzebom – w razie problemów służymy pomocą i profesjonalną radą.