Terminale odnowione z gwarancją

 Odnowione kolektory danych
Wszystkie urządzenia tej grupy otrzymały „drugie życie” w autoryzowanym serwie Zebra. Terminale zostały rzetelnie sprawdzone i przetestowane, a zużyte elementy wymienione na nowe. Na tej podstawie uzyskały 1 roczną gwarancję producenta Zebra - w takim samym zakresie, jak urządzenia fabrycznie nowe. Niektóre elementy noszą ślady standardowego użytkowania, jednak nie ma to wpływu na poprawność ich działania 

Używane terminale magazynowe Zebra
Terminale kodów kreskowych Zebra, to urządzenia niezwykle wytrzymałe i funkcjonale. Dzięki swym parametrom technicznym, odczyt kodów kreskowych i QR jest szybki i dokładny, a dane z systemami zewnętrznymi wymieniają się bardzo sprawnie. Solidne obudowy spełniające normy IP, gwarantując wysoką odporność na upadki i zalania wodą. Wygodne uchwyty urządzeń, pozwalają dostosować je do użytkowników oraz specyfiki pracy, zapewniając wysoką ergonomię pracy. Kolektory danych wyposażone są w system Android lub Windows umożliwiając współpracę ze wszystkimi aplikacjami oraz systemami magazynowymi. 

Szeroka funkcjonalność i wiele możliwości.
Wszystkie terminale Zebra świetnie współpracują z aplikacjami Android do zarządzania magazynem - 4MAG oraz sprzedaży mobilnej – 4Sales, rozszerzając funkcjonalność programów Subiekt GT, nexo i Navireo. Aplikacje te uzyskały certyfikat zgodności Zebra na wszystkie terminale kodów kreskowych, potwierdzając ich kompatybilność z aplikacjami.

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 16

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 16