Dla magazynu

Autorskie aplikacje i oprogramowanie dla magazynu

W naszej ofercie znajdują się zarówno programy przeznaczone do mobilnej obsługi magazynu, jak i mobilnej obsługi sprzedaży. Nasze aplikacje zintegrowane są z popularnymi systemami sprzedażowo-magazynowymi, Subiekt GT i Subiekt nexo.

Siatka Lista

8 produkt(ów)

Siatka Lista

8 produkt(ów)

Oprogramowania magazynowe dla małych i średnich przedsiębiorstw

Programy Subiekt GT i Subiekt nexo to nowoczesne i łatwe w obsłudze narzędzia wspomagające zarządzanie firmą. Najczęściej wybierają je małe i średnie przedsiębiorstwa, którym zależy na usprawnieniu procesów sprzedażowych.

Sprawna realizacja zamówień i sprzedaż towarów uzależniona jest od wielu czynników, m.in. od procesów zachodzących w magazynach. Pracę magazynów związaną z przyjęciem, przechowaniem i wydaniem towaru wspierają nasze autorskie oprogramowania, które można dostosować do potrzeb danej firmy. Oprogramowania te są zintegrowane z programami Subiekt.

Aplikacja magazynowa dla Subiekta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w usprawnianiu procesów magazynowych w firmach o rozmaitym profilu działalności, tworzymy rozwiązania dedykowane, ściśle dopasowane do specyfiki organizacyjnej i branżowej danej firmy i poszerzające możliwości programów Subiekt GT i Subiekt nexo.

Korzystanie z naszych aplikacji nie wymaga rozbudowanej infrastruktury i nakładów inwestycyjnych. Programy zsynchronizowane z popularnym systemem sprzedażowo-magazynowym Subiekt są łatwe w obsłudze i świetnie sprawdzają się w firmach, w których występuje wzmożony obrót towarami. Zapewniają pełną kontrolę nad stanem towarów w poszczególnych magazynach i pozwalają na eliminację błędów związanych z zakupem, sprzedażą, przyjęciem oraz wydaniem magazynowym.