Wsparcie techniczne

Zapewniamy wsparcie techniczne dla naszych klientów w zakresie instalacji komponentów do drukarek etykiet, czytników i terminali kodów kreskowych oraz pomoc w instalacji, konfiguracji. Podstawowe zadania naszych specjalistów serwisowych to zapewnienie wsparcia techniczne, sprawna naprawa i utrzymanie wysokiej niezawodności urządzeń. Dodając do tego nasze długoletnie doświadczenie i nabyta wiedza pozwalają zaoferować naszym Klientom najwyższy poziom usług serwisowych.

Siatka Lista

1 produkt(ów)

Siatka Lista

1 produkt(ów)

Pomoc w konfiguracji czytników kodów kreskowych

Oferujemy wsparcie telefoniczne podczas konfiguracji skanerów kodów kreskowych. Dzięki temu Klienci, którzy zakupili u nas usługę pomocy zdalnej telefonicznej, mogą wykorzystać ją kiedy będą mieli problem z poprawną konfiguracją sprzętu. Zakup usługi pomocy serwisowej jest dostępny dla każdego czytnika kodów kreskowych oferowanego w naszym sklepie internetowym. Dzięki temu można od razu w pakiecie wraz z urządzeniem zaopatrzyć się w usługę, której cena jest bardzo korzystna.

Wsparcie techniczne w obsłudze terminala kodów kreskowych

Usługa wsparcia technicznego przez telefon dostępna jest w naszym sklepie również dla terminali mobilnych. Klient kupując taki pakiet wsparcia telefonicznego z naszym technikiem, może dowiedzieć się w jaki sposób skonfigurować urządzenie w swoim środowisku informatycznym. Ponadto może uzyskać wsparcie zdalne w zakresie instalacji potrzebnego oprogramowania, integracji z siecią w przedsiębiorstwie i wiele innych. Wszystko to zapewnia usługa wsparcia zdalnego telefonicznego dostępna dla każdego terminala kodów kreskowych w naszym sklepie internetowym.

Pomoc w instalacji komponentów i akcesoriów do drukarek etykiet

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów w zakresie instalacji akcesoriów i komponentów w drukarkach etykiet, stworzyliśmy pakiet usługowy przeznaczony do drukarek kodów kreskowych. Dzięki temu, wszystkie dodatkowe elementy, takie jak obcinak, odklejak, dodatkowe interfejsy będą zamontowane przez naszych profesjonalnych techników. Akcesoria, w tym nawijaki wewnętrzne, baterie oraz wszystkie inne komponenty dostępne są w naszym sklepie, a fachowe wsparcie techniczne z naszej strony zapewni poprawne zainstalowanie podzespołów do drukarek etykiet.