Nowe możliwości 4labels

Filtrowanie produktów

Sprawne wyszukiwanie produktów poprzez wybór odpowiednich parametrów.

Konfiguracje produktów

Prosty konfigurator pozwala zdefiniować odpowiedni zestaw cech dla urządzenia, co ułatwia i przyspiesza jego wyszukiwanie.

Intuicyjne menu

Wyszukiwanie odpowiedniej kategorii produktowej jest znacznie prostsze, dzięki rozwijanemu menu.

Prosty proces zakupu

Krótki i prosty proces zakupowy produktów usprawnia proces dokonywania zakupów.

Przyjazna wyszukiwarka

Pozwala na dotarcie do konkretnych produktów na wiele sposobów.

System lojalnościowy

Dla naszych stałych Klientów za dokonywane zakupy przyznawane są punkty, które można wymienić na nagrody.

Komunikacja szyfrowana

Szyfrowana komunikacja zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo przed wyciekiem danych. 

Panel Klienta

To dodatkowe informacje, m.in. historia zakupów, ceny specjalne, statusy zamówień, czy ilość zgromadzonych punktów w systemie lojalnościowym.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Teraz dokonywanie zakupów poprzez urządzenia mobilne jest znacznie szybsze, wygodniejsze i zawsze pod ręką.

ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS

BezpieczeństwoBezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań by zakupy w naszym sklepie były w pełni bezpieczne. Witryna 4labels.pl posiada certyfikat SSL, który zapewnia, że wszystkie dane przesyłane przez Klienta są w pełni szyfrowane i nie mogą być odczytane przez osoby trzecie.

 

Czas dostawyCzas dostawy

Typowy czas realizacji dostawy jest podawany przy każdym produkcie jako "Dostępność". Po dokonaniu zamówienia przez Klienta zawsze staramy się podać precyzyjny termin dostawy. Na czas dostawy składa się odebranie sprzętu od producenta lub dystrybutora, weryfikacja poprawności zamówienia, kompletacja towarów oraz wysyłka.

 

GwarancjaGwarancja

Wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta lub dystrybutora. Przy każdym produkcie informujemy o czasie ochrony gwarancyjnej. Nie dotyczy ona przedmiotów o mniejszej wartości jak na przykład niektóre kable lub etykiety i taśmy. Nasz dział techniczny zapewnia również pogwarancyjne naprawy sprzętu. Jeżeli sprzedawany przedmiot jest używany, wyraźnie informujemy o tym Klienta.

 

Koszt dostawyKoszt dostawy

Zamówienia do wartości 2000 netto  wysyłka 15 zł netto. Przy większych zamówieniach oraz konieczności wysłania palety wartość dostawy ustalamy indywidualnie. Towar pakujemy z należytą starannością i wysyłamy sprawdzonym kurierem, by otrzymany przez Państwa towar spełniał oczekiwania.

 

ZwrotyPolityka zwrotów

W myśl polityki sprzedaży B2B nie umożliwiamy klientom zwrotu zakupionych przedmiotów, jednak każdy przypadek staramy się rozpatrzeć indywidualnie. Dokonujemy zwrotów w przypadku wadliwego towaru, bądź towaru niezgodnego z opisem.

 

 

Sklep 4labels to bardzo przyjazna platforma zakupowa, która została stworzona aby ułatwić Państwu kupowanie produktów z branży auto ID (automatyczna identyfikacja osób i towarów). Posiadamy wszystko co wiąże się z kodami kreskowymi, ich zadrukiem oraz odczytem. Nasza specjalizacja to kody kreskowe, natomiast siedziba w mieście Bielsko-Biała daje nam możliwości dynamicznego rozwoju.

Oferujemy szeroką gamę urządzeń wielu producentów oraz przystosowane do nich materiały eksploatacyjne. Począwszy od czytników kodów kreskowych, poprzez drukarki etykiet, terminale mobilne i kolektory danych, aż po akcesoria dla każdego z oferowanych urządzeń. Uzupełniając ofertę produktową o etykiety samoprzylepne, taśmy termotransferowe oraz oprogramowanie magazynowe i sprzedażowe, posiadamy kompletne rozwiązania dla logistyki, w tym magazynu i produkcji. Bogaty asortyment sprzętowy takich producentów jak: Zebra (Motorola), Honeywell, Datalogic, Sato, Citizen, Epson, TSC, Printronix, Toshiba, Cipherlab, Argox, Zebex, Unitech i wiele innych.

Rozszerzając ofertę o urządzenia dla handlu i usług posiadamy monitory i komputery POS firmy Elo oraz inne, urządzenia wyposażenia sklepów: metkownice, liczarki banknotów, szuflady kasowe, wagi sklepowe.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów wprowadziliśmy do sprzedaży urządzenia RFID. Obok czytników kart magnetycznych i czipowych znacząco wyróżniają się czytniki RFID w kategorii urządzeń do kontroli dostępu. Posiadamy materiały eksploatacyjne takie jak karty RFID Mifare oraz Uniqe. Posiadamy również urządzenia do kodowania tagów RFID.

Niezwykle szeroki asortyment materiałów eksploatacyjnych w naszym sklepie internetowym pozwoli dobrać odpowiednią etykietę. Bardzo duży wybór wśród rozmiarów etykiet samoprzylepnych rozwinięty o materiały, nawój oraz inne elementy dla wyspecjalizowanych potrzeb. Etykiety na roli papierowe, termiczne, foliowe (PP, PET, Winyl, PE), etykiety na arkuszach Avery oraz etykiety Zebra dla branż. Dodatkowo posiadamy karty do drukarek kart plastikowych, etykiety do drukarek kolorowych etykiet oraz taśmy termotransferowe – Zebra oraz ich zamienniki w wielurozmiarach w każdej z kategorii: woskowe, żywiczne, woskowo-żywiczne. 

Zamieszczone powyżej informacje mają charakter wyłącznie informacyjny. Pełny regulamin sklepu dostępny tutaj.