Produkty wycofane

Sprzęt do automatycznej identyfikacji jest bardzo wytrzymały, a średni czas życia urządzenia jest znacznie dłuższy od tego jaki jest w konsumenckich urządzeniach. Dlatego też wiele Klientów używa starych produktów, których używa przez kilka-kilkanaście lat bez awarii i innych problemów. Producenci tacy jak Motorola i Symbol zostały przejęte przez firmę Zebra. Datamax i Intermec przez firmę Honeywell. Większość produktów tych producentów została tym samym wycofana z produkcji i zastąpiona modelami o nowych nazwach i rozwiniętych możliwościach. Dlatego często skierowane do nas zapytania Klientów odnośnie sprzętu dotyczą modeli, które zakończyły swoją produkcję.

Wychodzimy naprzeciw naszym Klientom i postanowiliśmy stworzyć kategorię urządzeń archiwalnych, których promocja została zakończona. Każdy z przedstawianych produktów zawiera informacje o swoim następcy oraz odnośnik do niego w sklepie 4labels

Siatka Lista

2 produkt(ów)

Siatka Lista

2 produkt(ów)

Następcy urządzeń Motorola, Symbol, Intermec

Przedstawiamy listę urządzeń, których produkcja została zakończona. Dzięki tej kategorii produktowej można odnaleźć archiwalne informacje o urządzeniu, który został wycofany z produkcji przez producenta. Każdy z produktów archiwalnych zawiera informacje, jaki jest dla niego przewidziany następca. Wszystkie te cechy pozwolą na proste dopasowanie zamiennika dla starego urządzenia, który nie jest już dłużej produkowany.

Wycofane terminale Motorola

Wiele Klientów nadal używa terminali kodów kreskowych oraz terminali wózkowych firmy Motorola. Są to urządzenia niezwykle wytrzymałe, co pozwoliło im na bardzo długi czas pracy od momentu zakupu, aż do teraz. Wymiana sprzętu Motorola najczęściej jest spowodowana potrzebą unowocześnienia specyfiki przedsiębiorstwa i przejścia z archaicznego już systemu Windows CE na bardziej nowoczesny system Android. Terminale Motorola nie są już produkowane, a ich modele zostały unowocześnione i nazwane Zebra. Dlatego też niegdyś niezwykle popularny sprzęt Motorola odszedł do lamusa i został zastąpiony nowym, z logiem obecnego właściciela rozwiązań Auto ID. Dzięki tej kategorii, Klienci poszukujący sprzęt, który do dziś służył im w przeróżnych branżach i pragnący zakupić ponownie to samo urządzenie, mogą sprawdzić czy ich terminal Motorola został wycofany z produkcji i jakiego posiada następcę.

Najbardziej znanymi terminalami mobilnymi wycofanymi z produkcji są: Motorola MC9190Motorola MC2100, Motorola MC3090, Motorola MC3190

Skanery kodów kreskowych Symbol - zamienniki

Dokładnie taka sama sytuacja jak w przypadku urządzeń Motorola jest z czytnikami kodów kreskowych Symbol. Bardzo wytrzymałe urządzenia dla magazynów i handlu z powodzeniem były używane kilka - kilkanaście lat temu i bardzo często do dziś dzielnie służą. Klienci często poszukują takich samych skanerów jakie posiadają, ponieważ są sprawdzone, a ich specyfika pracy i rozwiązań IT już jest przygotowana do czytników kodów kreskowych Symbol. Dlatego wychodząc na przeciw potrzebom oraz zapytaniom naszych Klientów, stworzyliśmy kategorię, która zawiera wszystkie urządzenia firmy Symbol, które zostały wycofane z produkcji. Aby ułatwić cały proces wyboru nowego urządzenia przez Klienta, każdy z czytników Symbol zawiera link i opis, który z nowych produktów jest następcą dla niego. Wiele z urządzeń Symbol jest wciąż produkowanych, jednak pod zmienionym logo na firmę Zebra. W sklepie w tych produktach zawarte jest podwójne nazewnictwo, aby uprościć podejmowanie decyzji w wyborze czytnika kodów kreskowych.

Wśród najpopularniejszych modeli skanerów, których produkcja została zakończona są przede wszystkim: Symbol DS3578, Symbol LS3408ER, Motorola LS4278.

Terminale mobilne Intermec

Firma Intermec, która specjalizowała się w tworzeniu bardzo wydajnych terminali kodów kreskowych została przejęta przez firmę Honeywell. Obecnie część z produktów Intermec została wycofana. Z tego powodu w tej kategorii zawarto urządzenia wycofane z produkcji, a w ich opisach są umieszczone odnośniki do ich współczesnych następców. Takie rozwiązanie z pewnością pomoże w wyborze odpowiedniego zamiennika dla terminala kodów kreskowych Intermec, który będzie w pełni kompatybilny z instniejącą infrastrukturą informatyczną. Dodatkowo nowe urządzenia Honeywell, które bezpośrednio są następcami dla wycofanych już z produkcji terminali Intermec są znacznie bardziej wydajne, oferując lepsze właściwości, a pozostając równocześnie bardzo zbliżonymi w obsłudze, dzięki czemu pracownicy korzystający kiedyś z terminali Intermec, mogą bez zbędnego szkolenia zacząć korzystać z następców z logiem Honeywell.

Drukarki etykiet Intermec

Drukarki kodów kreskowych Intermec zostały zastąpione urządzeniami Honeywell. Aby zmniejszyć ryzyko pomyłki podczas wyboru następcy, lub nawet tego samego produktu z innym logo firmy, zastosowaliśmy na naszym sklepie obie nazwy. Dzięki temu Klienci mają pewność, że urządzenie, które kupują jest dokładnie tym samym, które mają obecnie w swojej firmie. W kategorii produktów wycofanych zawarto również drukarki Intermec, których produkcja została całkowicie zakończona. W opisie tych produktów znajdują się informacje oraz link do bezpośredniego następcy dla danego nieprodukowanego już modelu drukarki etykiet. Najbardziej znanyą drukarką etykiet, która nie jest już produkowana jest Intermec PD41.

W katalogu znajdują się również produkty wycofane, które nie zostały zastąpione nową nazwą producenta, jednak posiadają swoje odpowiedniki, są to głownie drukarki Zebra, takie jak: Zebra S4M, Zebra LP2824 Plus, Zebra PT4, Zebra ZM400.