ZebraDesigner

Program do drukowania etykiet ZebraDesigner przeznaczony jest do użytku w drukarkach etykiet firmy Zebra. Jest to łatwe i intuicyjne narzędzie, które pozwala na wygodne zaprojektowanie wydruku na naklejce samoprzylepnej. Dzięki temu można w szybki sposób wprowadzać zmiany w projekcie etykiety. Program do drukowania etykiet ZebraDesigner dostępny jest w kilku wersjach, każda z nich posiada inne funkcjonalności, dlatego warto zapoznać się z różnicami i wybrać odpowiedni rodzaj oprogramowania do projektowania wydruków w drukarce kodów kreskowych.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Program do drukowania etykiet ZebraDesigner

Oprogramowanie ZebraDesigner to niezwykle użyteczne narzędzie do łatwego projektowania etykiet. Można z niego korzystać na systemach z rodziny Windows oraz przeznaczone jest dla rozwiązań serwerowych. Program do drukowania etykiet ZebraDesigner obsługuje sporą ilość drukarek, zarówno biurkowych, przenośnych i przemysłowych firmy Zebra. Oprogramowanie do projektowania etykiet posiada liczne narzędzia, które zostały zaprojektowane z myślą o możliwie największym uproszczeniu projektowania. Program ZebraDesigner pozwala na dostęp do zaawanspowanych diagnostycznych oraz konfiguracji drukarki, można również wgrywać czcionki, grafiki lub firmware. Program do projektowania etykiet obsługuje kodowanie RFID, a obsługiwane języki programowania to CPCL, EPL, ZPL. Wybór programu do projektowania etykiet jest zależny od języka, którym posługuje się dana drukarka kodów kreskowych.

Oprogramowanie do łatwego projektowania etykiet

Podstawowa wersja programu do drukowania etykiet ZebraDesigner, dostępna jest standardowo w drukarkach kodów kreskowych Zebra i pozwala na łatwe projektowanie naklejek samoprzylepnych, które będą drukowane w drukarce. Oprogramowanie jest niezwykle intuicyjne, co sprawia, że każdy poradzi sobie z jego obsługą. Sprawdza się zarówno w przypadku zadruku etykiet w niewielkich ilościach na drukarce biurkowej, jak i przy przemysłowej ilości na dużych drukarkach kodów kreskowych. Program do drukowania etykiet ZebraDesigner w wersji profesjonalnej umożliwia tworzenie naklejek w oparciu o zmienne pochodzące np. z programu ERP lub innych źródeł. Jest to funkcjonalność, która znacznie ułatwia proces projektowania etykiet i automatyzacji zadruku.