Czytniki ręczne

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia, które ułatwiają pracę w firmach produkcyjnych i magazynowych, ale również w innych dziedzinach usługowych. Wysokiej jakości ręczne czytniki kodów kreskowych dobrze nadają się w miejscach, w których wykorzystywana jest praca skanera. Nasze produkty mają ergonomiczną budowę, potrafią odczytać kody o niskiej jakości, a także  samodzielnie wykryć przedmiot, który posiada kod kreskowy. Oferujemy sprzęt firm takich jak:  Zebra, Argox, Code, Datalogic, Honeywell, Motorola, Symbol,  Zebex.

Siatka Lista

1-12 of 42

Siatka Lista

1-12 of 42

Działanie skanerów

Specyfika czytników kodu polega na wykorzystaniu laserowego skanera, który jest w stanie odczytać kody zarówno na papierze, jak i te elektroniczne na przykład na ekranie smartfona. Najnowsze urządzenia pozwalają na odczytanie kodów uszkodzonych, niewyraźnych, a także tych o słabej jakości. Samo urządzenie ma niewielkie rozmiary i niską wagę, dzięki temu łatwo się na nim pracuje i można go przenosić w różne miejsca. Potrafi odczytywać kody z różnych odległości, a jego praca jest ciągła, bez przestojów. Niektóre modele wyposażone są w czujniki ruchu, które same wykrywają pojawienie się przedmiotów zawierających kod kreskowy. Daje to możliwość szybszej pracy na przykład w sklepie przy towarach, czy w innych miejscach, w których wykorzystujemy skanery. Czytniki ręczne odporne są na upadki i mogą pełnić również funkcję stacjonarną. Dzięki odpowiedniej podkładce, urządzenie można ulokować w jednym miejscu i bez ruszania sczytywać kody kreskowe. Najczęściej takie zastosowanie można zauważyć w dużych sklepach spożywczych.

Zastosowanie czytników ręcznych

Wiele branż musiało radzić sobie zarówno na płaszczyźnie usługowej, jak i w wewnętrznym działaniu na przykład podczas inwentaryzacji, bez pomocnych sprzętów. Wszystko trwało bardzo długo i co najważniejsze obliczenia często były nieprawidłowe. Dzięki pojawieniu się różnych udogodnień na przykład czytników ręcznych można obecnie przyspieszyć i ulepszyć działalność wielu firm z różnych sektorów. Nie tylko branża spożywcza zyskała na pojawieniu się skanerów, dzięki którym praca w sklepie stała się dużo przyjemniejsza – skanowanie kodów ułatwia zarówno obsługę klienta, jak i inwentaryzację, ale także wykorzystywanie skanerów pomogło hurtowniom, biurom, aptekom, urzędom, a nawet bibliotekom. Już bez problemu można zobaczyć, jakie książki znajdują się w konkretnym dziale, ale również szybciej można daną książkę wypożyczyć i oddać. Dużo zyskała również służba zdrowia, która od dłuższego czasu stara się bazować na elektronicznych systemach rejestracji pacjentów.

Rozwój związany z wykorzystywaniem skanerów jest zauważalny na różnych płaszczyznach i w różnych sektorach działalności. Od małych firm czy biur, poprzez większe sklepy, instytucje kulturalne, aż po hipermarkety i firmy produkcyjne. Warto ułatwiać sobie pracę i sprawiać, że będzie ona wydajna i precyzyjna dzięki skanowaniu. Możemy wyeliminować ludzkie błędy i zaoszczędzić sporo czasu.

Najpopularniejsze modele skanerów ręcznych takie jak: Zebra/Motorola LS2208, Zebra DS2208, Zebra DS3608, Zebra DS4308 dostępne w naszym sklepie.