Oprogramowanie InsERT

Oprogramowanie InsERT GT jest najczęściej wybieranym w Polsce pakietem dla małych i średnich przedsiębiorstw, tworzonym od 25 lat. Subiekt GT to kompleksowy system sprzedaży, stworzony w celu wsparcia działu handlowego, sklepu czy punktu usługowego. To nowoczesny, prosty i funkcjonalny program o intuicyjnej obsłudze. Subiekt nexo zapewnia obsługę wszystkich typów dokumentów handlowo-magazynowych oraz sprawne zarządzanie gospodarką magazynową. Navireo to funkcjonalne rozwiązanie klasy ERP. Stworzone w celu wsparcia zarządzania w średnich i dużych firmach, różnych branż w Polsce i zagranicą.
 

Siatka Lista

1-12 of 38

Siatka Lista

1-12 of 38

Programy Subiekt dla małych i średnich firm

W ofercie naszego sklepu znajdują się wszystkie rozwiązania firmy Insert przeznaczone dla firm. Są to programy magazynowe subiekt, takie jak Subiekt GT, Subiekt nexo, które znacznie ułatwiają pracę w magazynie i zarządzenie towarami. Cała rodzina oprogramowania InsERT jest przygotowana aby uprościć pracę w licznych gałęziach przedsiębiorstwa. Ich użyteczność i niska cena sprawiają, że to najbardziej popularny system ERP wybierany przez przedsiębiorców w Polsce. Ponadto dostępne są również liczne programy księgowe z rodziny Subiekt, w tym Gestor GT, Rachmistrz GT, Gratyfikat GT, Rewizor GT. Wszystkie te rozwiązania stworzone są z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, w których potrzebne jest oprogramowanie do zarządzania firmą.

Uprość pracę w swojej firmie – wybierz oprogramowanie Subiekt!

Programy InsERT dostępne są głównie w wersjach pudełkowych, co oznacza, że wystarczy je zainstalować na serwerze w firmie. Dzięki temu nie wymagają długotrwałego czasu wdrożenia, skomplikowanej wiedzy informatycznej na temat oprogramowania i wielu innych czynników. Oprogramowanie Subiekt jest rozwiązaniem gotowym, które pozwala na łatwą integrację w przedsiębiorstwie, a liczne rozwiązania InsERT, pozwalają na dopasowanie programu dla każdej branży.

Rozwiń możliwości programu komputerowego – sprawdź dodatki do subiekt GT

Programy Subiekt są otwarte na integracje z innymi rozwiązaniami, oferowanymi przez zewnętrzne firmy tworzące oprogramowanie. Dzięki licznym rozwiązaniom partnerskim, dostępne są dodatki do Subiekt GT, Subiekt nexo i wielu innych. Dostępne jest rozwiązanie takie jak Sfera dla Subiekta, dzięki której możliwa jest integracja rozwiązań firmy InsERT z zewnętrznymi dodatkami. W ofercie naszego sklepu znajdują się rozwiązania autorskie, które są dodatkami do programu Subiekt, rozwijając jego możliwości o pełny moduł do zarządzania magazynem, program handlowy i oprogramowanie do inwentaryzacji, a to wszystko oparte o rozwiązania InsERT. Sprawdź naszą ofertę!