Metkownice

Metkownice umożliwiają szybkie, zmechanizowane i tanie oznaczenie dużej ilości produktów. Dzięki nim można w łatwy sposób oznaczyć ceny produktów w sklepach, naklejając metki. Dostępne są u nas metkownice zarówno jednorzędowe, dwurzędowe oraz trzyrzędowe. Głównie oferujemy urządzenia firmy Blitz, Jolly, Open oraz Sky, które dostarczają metkownice o czytelnym, trwałym i precyzyjnym zadruku.

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 13

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 13

Zastosowanie metkownic

Metkownice swoje zastosowanie głównie znajdują w sklepach oraz punktach gastronomicznych, gdzie ważne jest skuteczne oznaczenie towaru. Na etykietach do metkownicy zwanych metkami można nanieść dane w postaci ceny artykułu, daty ważności i innych informacji, które mogą być przydatne. Zadruk w metkownicach jest szybki, a ich możliwości zmiany danych odbijanych na metce jest bardzo intuicyjna. Dzięki temu pracownicy używający tych urządzeń nie będą mieli problemów z nauką obsługi. Praca przy użyciu metkownic jest wydajna, ponieważ można nakleić etykietę samoprzylepną – metkę bezpośrednio na produkt przy użyciu tego sprzętu. Ceny metkownic w naszym sklepie są niskie, dzięki czemu dajemy możliwość zakupu urządzeń niemal każdemu sklepowi, restauracji i innym miejscom.

Rodzaje metkownic

W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele modeli metkownic, które oferują różne właściwości. Najważniejszym wyróżnikiem tych urządzeń jest to ile rzędów znaków mogą zadrukować. Dostępne są metkownice jednorzędowe, dwurzędowe oraz trzyrzędowe. Każda z nich działa na tej samej zasadzie, z tą jednak różnicą, że metkownica jednorzędowa pozwala wyłącznie na znakowanie jednego ciągu znaków – rzędów na metce. Dwurzędowa z kolei jest przystosowana do znakowania dwóch linijek znaków, co pozwala na zmieszczenie większej ilości znaków i informacji na pojedynczej etykiecie. Trzyrzędowa jest najbardziej rozbudowanym urządzeniem, ponieważ umożliwia oznaczenie trzeciego wiersza znaków. To sprawia, że można oznaczyć np. datę ważności, nazwę produktu oraz inne informacje typu cecha produktu. Producenci metkownic dostępni na naszym sklepie to Blitz, Jolly, Open, Sky, Judo.