Tablety specjalistyczne

Tablety specjalistyczne powszechnie nazywane również tabletami przemysłowymi to wysoce zaawansowane nowoczesne urządzenia, które są przeznaczone do pracy w warunkach przemysłowych. Tablety przemysłowe wyróżniają się przede wszystkim bardzo mocną obudową, która jest wytrzymała na wielokrotne upadki oraz na uszkodzenia mechaniczne. Tablety specjalistyczne wyróżniają się także większą wytrzymałością ekranu, który co ciekawe może być także obsługiwany w rękawicach. Dzięki praktycznej budowie, dużej wytrzymałości i funkcjonalności tablety specjalistyczne mają szereg zastosowań.

Siatka Lista

4 produkt(ów)

Siatka Lista

4 produkt(ów)

Przykłady zastosowania

Tablety specjalistyczne oraz notebooki zostały wyposażone w wydajne podzespoły i duże ekrany dotykowe. Cechuje je wytrzymała obudowa oraz profesjonalne oprogramowanie - systemy operacyjne Windows oraz Android. Dzięki praktycznej budowie i rozbudowanym funkcjonalnościom tablety specjalistyczne znajdują szereg zastosowań w bardzo różnorodnych branżach. Tablety przemysłowe znajdziemy na przykład w przemyśle (w fabrykach, na halach produkcyjnych, w magazynach), w transporcie, logistyce, energetyce, w służbach ratownictwa medycznego, a także w branżach z dziedziny bezpieczeństwa publicznego.

Dzięki wzmocnionej budowie, niezwykłej szczelności oraz odporności na upadki, uszkodzenia mechaniczne i wibracje tablety przemysłowe sprawdzą się nawet w najcięższych warunkach. Wiele modeli tabletów jest także odpornych na kurz i pył, zalanie oraz wstrząsy. Co ważne, praca z tabletami przemysłowymi to także gwarancja bezpieczeństwa – tablety są wyposażone w najnowsze oprogramowanie, które skutecznie zabezpiecza przed próbami włamań czy instalacją złośliwego oprogramowania. Tablety przemysłowe są także bardzo często wyposażone w dodatkowe uchwyty, które pozwalają na wygodną pracę w różnorodnych warunkach.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę tabletów specjalistycznych różnych producentów. Tablety przemysłowe takich producentów jak między innymi Zebra, Getac, Honeywell to profesjonalny sprzęt przystosowany do ciężkich warunków pracy, dlatego część oferowanych urządzeń przeznaczona jest do pracy na budowie. Tablety specjalistyczne znajdujące się w naszej ofercie są przystosowane również dla inżynierów, którzy muszą mieć pewność, że ich urządzenie przetrwa ciężkie warunki eksploatacji, w tym wodę oraz kurz.

Sprzedawany przez nas sprzęt to urządzenia wysokiej jakości, które oferują szereg funkcjonalności. W zależności od potrzeb mogą Państwo wybrać proste tablety z wzmocnioną obudową i dużym ekranem lub wysoce zaawansowane tablety przemysłowe z dedykowanym oprogramowaniem wspierającym różnorodne zaawansowane funkcje przydatne w konkretnej branży. Co istotne, obsługa tabletów przemysłowych jest niezwykle intuicyjna, a ich użytkowanie na co dzień w pracy gwarantuje efektywność i komfort. Wciąż rozwijająca się technologia sprawia, że tablety specjalistyczne znajdują coraz więcej praktycznych zastosowań i znacznie usprawniają pracę.

Szczególnie przez nas polecanymi tabletami specjalistycznymi są: Zebra ET50/ET55, Honeywell EDA70. Dodatkowo można dokupić akcesoria dodatkowe do tabletów specjalistycznych, które rozwijają możliwości urządzeń.