Tablety specjalistyczne

Tablety specjalistyczne oraz notebooki zostały wyposażone w wydajne podzespoły i duże ekrany dotykowe. Cechuje je wytrzymała obudowa oraz profesjonalne oprogramowanie - systemy operacyjne Windows oraz Android. Tablety przemysłowe wyróżniają się przede wszystkim bardzo mocną obudową, która wytrzyma wielokrotne upadki na ziemię w warunkach przemysłowych lub magazynowych. Ponadto ekrany tabletów przemysłowych są znacznie bardziej wytrzymałe od zwykłych konsumenckich urządzeń i umożliwiają pracę i obsługę ekranu nawet w rękawicy.

Tablety przemysłowe takich producentów jak Zebra, Getac, Honeywell to profesjonalny sprzęt przystosowane do ciężkich warunków pracy, dlatego część oferowanych urządzeń przeznaczona jest do pracy na budowie. Tablety specjalistyczne są przystosowane również dla inżynierów, którzy muszą mieć pewność, że ich urządzenie przetrwa ciężkie warunki eksploatacji, w tym wodę oraz kurz.

Sprzedawany przez nas sprzęt znajdzie zastosowanie w logistyce, produkcji, służbie zdrowia, ale także w sprzedaży detalicznej.

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 16

Siatka Lista

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-12 of 16