Terminal kodów kreskowych i Kolektory danych

Sprawne zarządzanie asortymentem możliwe jest dzięki zastosowaniu kodów kreskowych oraz urządzeń do ich odczytu. Praca przebiega dużo łatwiej, gdy uzyskane informacje jesteśmy w stanie przetworzyć, uzupełnić, zapisać lub przesłać. Właśnie w tym celu opracowane zostały przenośne urządzenia, które kształtem przypominają nieco telefon komórkowy. Terminale i kolektory danych, bo o nich mowa, to coś w rodzaju mobilnego komputera, w którym zainstalowany został czytnik kodów kreskowych. Terminale posiadają także klawiaturę oraz duży i jasny wyświetlacz, który umożliwia zarządzanie zebranymi danymi.

Siatka Lista

1-12 of 707

Siatka Lista

1-12 of 707

Terminale mobile i ich zastosowania

Mobilne terminale i kolektory danych spotykają się z coraz większym zainteresowaniem ze strony użytkowników. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ urządzenia te są niezwykle funkcjonalne, a przy tym niewielkie i lekkie – zwykle mieszczą się w dłoni czy kieszeni. Ergonomiczna obudowa oraz fakt, że można je swobodnie przenosić z miejsca na miejsce sprawiają, że korzystanie z nich nie jest w żaden sposób kłopotliwe. Starannie przemyślana budowa naszych terminali jest ich ogromną zaletą. Kolejną wartą odnotowania jest mnogość funkcji.

To właśnie dzięki tej mnogości kolektory znajdują wiele zastosowań w różnorodnych gałęziach przemysłu. Oczywiście podstawową dziedziną jest tutaj handel. Terminale i kolektory mobilne usprawniają pracę w halach produkcyjnych, magazynach, centrach logistycznych, składach towarów, punktach sprzedaży detalicznej czy centrach dystrybucji. Logistyka, spedycja, produkcja oraz inwentaryzacja to dziedziny, w jakich urządzenia do odczytu kodów kreskowych stanowią jedno z podstawowych narzędzi pracy. Kolektory danych umożliwiają m.in. kompletację zamówień, weryfikację ilości towarów, ich cen itd. Dane można odczytywać z kodów kreskowych, ale też wpisywać ręcznie za pomocą klawiatury. Można też przesłać je do komputera, a następnie wydrukować.

Nowoczesne kolektory danych w naszej ofercie

Oferowane przez nas terminale i kolektory danych to urządzenia do różnych zastosowań. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które sprawdzą się w mniejszych przedsiębiorstwach, biurach czy instytucjach, jak i kolektory przemysłowe, które są odporne na wstrząsy i upadki, a także wodo- i pyłoodporne. W trudnych warunkach przemysłowych duża odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych jest wymogiem koniecznym.

W naszym sklepie dostępne są urządzenia od najlepszych producentów, takich jak: Zebra, Zebex, Honeywell, Motorola, Getac, Datalogic czy CipherLab. Dzięki tym urządzeniom zarządzanie asortymentem przestanie być kłopotliwe.

Do wyboru macie Państwo terminale i kolektory danych o różnych parametrach technicznych (zasięg, moc, oprogramowanie, ilość funkcji). Z pewnością każdy znajdzie urządzenie, które sprawdzi się w środowisku pracy panującym w jego firmie czy biurze oraz spełni jego indywidualne oczekiwania. Nowoczesne urządzenia wykonane zostały z materiałów wysokiej jakości i z ogromną troską o detale. Ponadto doskonale radzą sobie z odczytywaniem mało czytelnych kodów kreskowych.

W naszej ofercie znajdują się różnorodne modele terminali mobilnych, kolektorów danych, terminali wózkowych, terminali i kolektorów z modułem RFID, a także tabletów specjalistycznych. Oferujemy również szereg akcesoriów dodatkowych do tych urządzeń (baterie, ładowarki, kable, rysiki, futerały itp.), jak i oprogramowania do obsługi magazynu, a wszystko to w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.