Etykiety specjalistyczne

Przedstawiamy etykiety specjalistyczne, które zostały odpowiednio podzielone na branże, do których są przystosowane. Ułatwia to nawigację i wybranie odpowiedniego rodzaju etykiety w oparciu o przedstawione dane znajdujące się w kategoriach. Etykiety specjalistyczne wyróżniają się od standardowo oferowanych w naszym sklepie właściwościami oraz kształtem. Pomiędzy standardowymi prostokątnymi naklejkami samoprzylepnymi, w ofercie dostępne są również bardziej specjalistyczne etykiety, takie jak: pętelkowe, do oznaczania drzew w szkółkach, etykiety jubilerskie, dzięki którym można w prosty i wygodny sposób umieszczać je na wyrobach jubilerskich oraz wiele innych. Etykiety specjalistyczne przeznaczone są również dla elektroinstalatorów oraz dla powszechnie korzystających z naklejek samoprzylepnych branż, takich jak: spożywcza, kurierska, czy produkcyjna.

Oferowane etykiety specjalistyczne gwarantują bardzo dobre właściwości pracy w środowisku, do jakiego zostały zaprojektowane. Ponadto ich cechy, sprawiają, że zadruk tych naklejek samoprzylepnych może być bez problemu stosowany również w bardzo ciężkich warunkach magazynowych i produkcyjnych, gdzie ryzyko zniszczenia etykiety specjalistycznej jest dużo mniejsze niż standardowej naklejki samoprzylepnej. Materiały eksploatacyjne, w tym etykiety i taśmy są szczegółowo opisane dla każdej kategorii etykiet specjalistycznych. Ich dobór opiera się na surowcu, z którego została wykonana etykieta specjalistyczna.

Etykiety Specjalistyczne dla wielu branż

Aby ułatwić proces doboru etykiety specjalistycznej, w sklepie 4labels znajdują się odpowiednie filtry, dzięki którym możliwe jest właściwe dobranie parametrów naklejki samoprzylepnej. Najważniejszym czynnikiem decydującym, o tym, do jakiej branży dana etykieta specjalistyczna się nadaje, jest surowiec oraz rodzaj kleju, który został użyty podczas produkcji do stworzenia danej naklejki. Etykiety specjalistyczne foliowe przeznaczone są do najcięższych warunków, a ponadto można spośród nich wybrać również takie egzemplarze, które posiadają mocniejszy klej. To rozwiązanie sprawia, że bardzo trudną ją oderwać od podłoża. Sama folia użyta w etykiecie specjalistycznej dodatkowo chroni informacje zawarte na naklejce, zapobiegając zniszczeniu, rozmazaniu i braku możliwości dalszego odczytu etykiety. Jest to bardzo ważny czynnik podczas wyboru etykiety specjalistycznej do branż wymagających bardzo dużo od takich naklejek. Trochę słabszym materiałem użytym do produkcji etykiet specjalistycznych jest papier, który jednak spokojnie wystarczy przy najprostszych potrzebach. Posiada ona jednak lepsze właściwości od oferowanej etykiety termicznej, która pozwala wyłącznie na pracę przez określony czas.

Naklejki samoprzylepne dla specjalistycznych potrzeb

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, w ofercie sklepu znalazły się etykiety specjalistyczne, dzięki którym nawet najbardziej skomplikowane potrzeb odnośnie naklejek samoprzylepnych zostaną rozwiązane. Oferowane etykiety specjalistyczne to nie tylko dobra jakość ale również szeroka gama rozmiarowa i surowcowa, dzięki której, każdy na pewno znajdzie odpowiednią dla siebie. Takie rozwiązanie znacząco otwiera możliwości przed Klientami etykietującymi.

Sprawdź kategorię etykiety Zebra i wybierz odpowiednią dla siebie