Etykiety specjalistyczne

Grupa etykiet specjalistycznych Zebra, obejmuje naklejki samoprzylepne o określonym przeznaczeniu. Wynika to ze specyfikacji surowca, rozmiarów oraz rodzaju kleju każdej z oferowanych etykiet zebra. Dobranie odpowiedniego produktu opiera się o rodzaj branży, do której są przeznaczone. Oferujemy etykiety samoprzylepne Zebra dla branży kosmetycznej, odzieżowej, farmaceutycznej, jubilerskiej, energetycznej, chemicznej oraz przemysłu ciężkiego.

Zebra etykiety samoprzylepne specjalistyczne

Wśród etykiet specjalistycznych oferowanych na sklepie 4labels, przeważającą częścią są etykiety do drukarek Zebra. Podział na kategorie, do których jest przeznaczony każdy z rodzajów naklejek samoprzylepnych pozwala na znalezienie właściwej etykiety specjalistycznej dla Twojej branży. Kategorie branżowe umożliwiają dobranie odpowiedniej etykiety Zebra zgodnie z ich przeznaczeniem, a składają się na to takie elementy jak: rodzaj kleju, rodzaj materiału, rozmiar i wiele innych mniejszych czynników, wpływających na ich dopasowanie dla potrzeb konkretnej branży. Etykiety Zebra samoprzylepne gwarantują pewność zadruku w drukarkach tego producenta, jak i drukarkach kodów kreskowych innych producentów. Bardzo wysoka jakość wykonania etykiet Zebra, sprawdza się w niemal każdych warunkach pracy. Przy odpowiednim dobraniu rodzaju surowca do warunków, w których ma pracować, zyskujemy pewność jeśli chodzi o trwałość nadruku oraz trzymanie kleju do powierzchni.

Etykiety specjalistyczne branżowe

Etykiety Zebra zostały specjalnie zaprojektowane aby spełniać wymagania każdej z branż. Do dyspozycji są etykiety dla produkcji, etykiety dla logistyki i transportu, dla usług pocztowych i kurierskich. Poza tymi podstawowymi kategoriami znajdują się również wyspecjalizowane naklejki samoprzylepne Zebra dla pracowników mobilnych, etykiety dla elektroinstalatorów, etykiety jubilerskie. Dodatkowo oferta zawiera również etykiety Zebra dla służby zdrowia, etykiety tekstylne – odzieżowe oraz etykiety pętelkowe dla szkółek drzew. Wszystkie te kategorie branżowe wymagają innych właściwości od etykiet zebra, dlatego też materiały, z których wykonany jest dany rodzaj etykiet są odpowiednio dopasowane, aby spełniać specyficzne potrzeby. Ponadto szeroki wybór etykiet samoprzylepnych Zebra dostępny w naszym sklepie zawiera nie tylko różne materiały ale również rozmiary. Aby ułatwić proces wyboru odpowiedniej etykiety Zebra, znajdują się filtry, dzięki którym można sprecyzować parametry rozmiarowe takie jak wysokość i szerokość naklejki. Ponadto każdy z materiałów, z których wykonane są oferowane etykiety Zebra posiada właściwości termiczne, dzięki którym można sprawdzić, czy w danych warunkach etykieta będzie spełniać swoje zadanie.

Etykiety samoprzylepne Zebra – gwarancja trwałości

Etykiety Zebra stworzone są z myślą o pracy w drukarkach kodów kreskowych tegoż producenta – Zebra. Dodając do tego taśmy termotransferowe, zyskujemy pewność poprawnego zadruku, który będzie się utrzymywał przez długi czas. Gwarancją jest skuteczność i jakość etykiet Zebra, które dostępne są w wersji foliowej, papierowej i termicznej. Ponadto duża liczba rozmiarów, które dostępne są, sprawiają że etykiety Zebra są bardzo chętnie wybieranymi materiałami eksploatacyjnymi. Etykiety przeznaczone są do drukarek Zebra, były na nich testowane, wraz z taśmami barwiącymi. Wszystko to sprawia, że te naklejki samoprzylepne są bardzo wytrzymałe pod względem nie tylko samego zadruku ale również w przyklejaniu się do podłoża. Etykiety Zebra są wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów, dlatego posiadają dużą odporność na ścieranie oraz na odklejanie. Ponadto duża liczba wersji etykiet samoprzylepnych firmy Zebra pozwala wybrać właściwą do danej branży, lub miejsca, gdzie będzie użyta.