Dla handlu

Autorskie aplikacje dla handlu

Nasza oferta obejmuje aplikacje dla handlu, których podstawowym zadaniem jest usprawnianie pracy handlowej w terenie. Oprogramowanie można w prosty sposób dostosować do specyfiki danego przedsiębiorstwa i potrzeb pracownika mobilnego. Aplikacja mobilna 4SALES jest zintegrowana z programami Subiekt GT oraz Subiekt nexo.

Siatka Lista

7 produkt(ów)

Siatka Lista

7 produkt(ów)

Oprogramowanie dla handlu - obsługa mobilnej sprzedaży

Nadrzędnym zadaniem aplikacji dla handlu jest uzyskanie pełnej informacji w procesie zarządzania sprzedażą i utrzymywania relacji z Klientami oraz optymalizacja pracy zespołów handlowych. Nasze rozwiązania pozwalają na kontrolę przepływu towarów od magazynu do odbiorcy. Zapewniają dwukierunkową synchronizację dokumentów magazynowych i handlowych pomiędzy systemem nadrzędnym (np. Subiekt GT lub Subiekt nexo) a terminalem, tym samym dostarczając użytkownikom niezbędnych informacji na temat stanów magazynowych i realizowanych zamówień. Umożliwiają także rozliczanie dokumentów KP.

Integracja aplikacji z programem Subiekt

Najpopularniejsze systemy do zarządzania przedsiębiorstwem, w tym także działem handlowym, to rozwiązania od firmy InsERT. Z tego względu nasze aplikacje dla handlu to przede wszystkim rozszerzenia dedykowane dla programów Subiekt.

Integracja aplikacji z programem Subiekt GT czy Subiekt nexo jest bardzo prosta. Oczywiście należy pamiętać, że synchronizacja terminala, w którym zainstalowano aplikację, z nadrzędnym system ERP możliwa jest tylko wtedy, gdy urządzenie ma dostęp do sieci internetowej.

Nasze rozwiązania przeznaczone są do integracji z programem Subiekt, ale możliwa jest również integracja z dowolnym innym systemem ERP. W każdym przypadku oferujemy możliwość dostosowania oprogramowania do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.