Transport i logistyka

Przedstawiamy etykiety logistyczne Zebra, które wyróżniają się dużą wytrzymałością i mocnym klejem. Etykiety dla logistyki to głównie naklejki papierowe i foliowe, w tym polietylenowe i polipropylenowe. Przeznaczeniem etykiet samoprzylepnych są magazyny i centra logistyczne, gdzie trwałe oznaczenie towarów jest konieczne do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Etykiety logistyczne to specjalistyczne nalepki firmy Zebra przeznaczone do trzymania się produktu oraz wytrzymałości na różne warunki pracy przez dłuższy czas.

Siatka Lista

1-12 of 161

Siatka Lista

1-12 of 161

Etykiety samoprzylepne Zebra przeznaczone do pracy w logistyce, w tym dużych magaznach, w branży produkcyjnej, gdzie istnieje system oznaczania towarów i surowców w magazynie. Wszystkie te miejsca wymagają od etykiety logistycznej bardzo dużej wytrzymałości i trwałości, nawet po długim czasie. Naklejka transportowa Zebra gwarantuje czytelność znaków zadrukowanych przez długi czas.

Naklejki samoprzylepne Zebra – gwarancja jakości etykiet dla logistyki

Etykiety logistyczne są specjalistycznie przystosowane do pracy w branży magazynowej i transportowej. Oznacza się nimi przesyłki, paczki, towary. Najczęściej jednak muszą sprostać trudnemu zadaniu, jakim są niekorzystne warunki, zmiana temperatur. Ponadto etykiety logistyczne Zebra powinny być odporne na ścieranie, które może zniszczyć zwykłą etykietę termiczną. Odpowiednio zaprojektowane naklejki dla logistyki i transportu gwarantują pewność informacji na nich zawartych. Takie rozwiązanie daje zabezpieczenie przed utratą informacji zawartych na produktach i towarach.

Etykiety logistyczne Zebra dla magazynów i centrów logistycznych

Oferowane przez nas etykiety dla logistyki to samoprzylepne naklejki papierowe i foliowe, które wyprodukowane są przez znanego producenta drukarek kodów kreskowych i terminali mobilnych – firmę Zebra technologies. Doświadczenie tej firmy w dostarczaniu rozwiązań dla logistyki, magazynów oraz transportu gwarantuje świetne właściwości etykiety logistycznej. Zadruk na etykietach logistycznych papierowych i foliowych wymaga użycia kalki termotransferowej, która dodatkowo jest bardzo wytrzymałym sposobem zadruku naklejek logistycznych i transportowych.