Etykiety produkcja

Oferujemy etykiety dla przemysłu, które posiadają właściwości pozwalające na użycie ich w trudnych i wymagających warunkach produkcji i magazynu. Etykiety Zebra foliowe i papierowe Z-Ultimate i Z-Perform bez problemu radzą sobie w branży przemysłowej, motoryzacyjnej i wielu innych, gdzie naklejki są narażone na ścieranie, zabrudzenia i resztę niekorzystnych warunków, w których muszą służyć. Etykiety dla przemysłu Zebra ponadto posiadają mocny klej, który umożliwia naklejenie ich na zabrudzone powierzchnie, chropowate oraz inne, które nie zostały wcześniej przygotowane na przyklejenie etykiety samoprzylepnej.

Siatka Lista

1-12 of 167

Siatka Lista

1-12 of 167

W celu otrzymania indywidualnej oferty cenowej na etykiety, prosimy o wypełnienie formularza.

Skontaktujemy się z Tobą, by okazać fachową pomoc i przedstawić indywidualne warunki współpracy.

Rodzaj etykiety - Do wyboru: Papierowa matowa, Papierowa półbłyszcząca, Foliowa PE, Foliowa PP, Termiczna ECO, Termiczna TOP

Szerokość - Podawana w milimetrach

Wysokość - Podawana w milimetrach

Fi gilzy - Średnica rolki na etykiety

Klej - Wybór tej opcji oznacza trwałość/moc kleju

Perforacje - są to nacięcia na podkładzie umożliwiające rozdzielenie poszczególnych etykiet wraz z podkładem (opcja dostępna dla niektórych wymiarów)

Nawój - Ilość etykiet na jednej rolce

Przy wyborze etykiet okrągłych prosimy w polu szerokość i wysokość wybrać przedrostek fi np. fi86

Minimalne zamówienie 12 000 etykiet

Czas realizacje zotanie potwierdzony przy wysłoniu oferty

W celu uzyskania oferty dobierz etykiety i wypełnij poniższy formularz.

RodzajSz.Wys.FI GIlzyKlejPerforacjaNawójIlość rolekUsuń

Etykiety Zebra przeznaczone dla produkcji

Prezentowane etykiety samoprzylepne Zebra dla przemysłu oferowane są w różnych rozmiarach oraz w nawoju na rolkach o różnym nawoju, co pozwala na dokładne dopasowanie ich do modelu drukarki oraz potrzeb związanych z samym rozmiarem naklejki. Podział etykiet samoprzylepnych Zebra opiera się w głównej mierze na kategoriach branż, w których mogą być wykorzystywane. Etykiety dla produkcji posiadają specyficzne właściwości dla przemysłu, które zapewniają właściwe i bezproblemowe wykorzystanie jej w tych warunkach. To z kolei sprawia, że zakup etykiet przemysłowych Zebra jest pewny i bezpieczny. Oferowane naklejki samoprzylepne przeznaczone do branży przemysłu muszą spełniać wymogi związane ze ścieraniem, zabrudzeniem, odklejaniem i innymi czynnikami, które niekorzystnie wpływają na samą etykietę oraz na napisy na niej zawarte. Dzięki temu zyskujesz bezpieczeństwo informacji zawartych na naklejce samoprzylepnej i zachowasz pełną informację o towarze lub innym elemencie, który został oznaczony przez daną etykietę Zebra.

Etykiety samoprzylepne Zebra dla przemysłu – bezpieczeństwo informacji

Etykiety dla produkcji od firmy Zebra dzielą się na rodzaje. Każdy z nich posiada inne cechy oraz wykonane są z innego surowca. Te z kolei sprawiają, że naklejka samoprzylepna Zebra może się sprawdzać w danej temperaturze albo jest w odpowiedni sposób odporna na warunki atmosferyczne. Dzięki temu posiadasz informacje, które pozwolą Ci wybrać właściwą etykietę samoprzylepną Zebra przeznaczoną dla przemysłu. Zaczynając od rozmiarów samej etykiety, poprzez średnicę wewnętrzną gilzy etykiet, aż po surowiec i rodzaj kleju. Wszystkie te elementy łączą się w całość oferując specyficzne właściwości. Etykiety Zebra gwarantują właściwy zadruk w dowolnej drukarce etykiet, nie tylko tego samego producenta oraz zadruk przy użyciu dowolnej taśmy termotransferowej. Wszystkie te cechy łączą się oferując towar bardzo dobrej jakości.