Outlet

Produkty dostępne na Magazynie!

Wzbogaciliśmy naszą ofertę produktową o urządzenia używane. Kategoria ze sprzętem potestowym powstała w odpowiedzi na potrzeby Klientów i ich liczne zapytania o dostępność wersji używanych urządzeń takich jak: czytniki, terminale kodów kreskowych, drukarek etykiet i kolektorów danych. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia używane są w pełni sprawne i posiadają gwarancję niezawodności, co sprawia, że są tanią alternatywą dla nowych sprzętów Auto ID oferowanych na rynku. Niektóre z urządzeń są sprzętami poleasingowymi, które są poszukiwane na rynku wtórnych zarówno czytników i terminali, jak i drukarek kodów kreskowych.

Siatka Lista

1-12 of 187

Siatka Lista

1-12 of 187

Używany, potestowy sprzęt - tania alternatywa dla firmy

Wiele przedsiębiorstw poszukuje tańszych urządzeń, które pochodzą z drugiej ręki. Najczęściej jest to sprzęt poleasingowy, który pracował już jakiś czas, a po zakończeniu leasingu, został sprzedany. Takie urządzenie zostały gruntowanie sprawdzone pod kątem sprawności i po poprawnym przejściu procesu weryfikacji, zostały zakwalifikowane do grupy sprzętów nadających się do ponownej sprzedaży. Taki proces znacznie zmniejsza koszty zakupu urządzeń, w tym sprzętu Auto ID, w porównaniu do nowych, oferowanych na rynku. Należy jednak pamiętać, że używane - z drugiej ręki, a nawet poleasingowe czytniki albo terminale, zwykle nie mają aktualnych gwarancji. Jest to spowodowane tym, że okres gwarancyjny przeważnie jest równy okresowi leasingowemu, albo przedsiębiorstwa pozbywają się urządzeń, które tą gwarancję utraciły. Nie jest to jednak czynnik skreślający urządzenia potestowe i używane, ponieważ część z nich jest odnowiona i posiada gwarancję serwisu.

Odnowione, refabrykowane urządzenia dla Twojego przedsiębiorstwa

Oprócz używanego i potestowego sprzętu, oferujemy również refabrykowane (refubrished) urządzenia takie jak terminale kodów kreskowych, czytniki i kolektory danych. Jest to sprzęt, który pomimo tego, że może nosić ślady użytkowania został odnowiony. Polega to na wymianie zużytych podzespołów, lub naprawa używanych urządzeń, które uległy awarii. Dzięki temu sprzęt taki jak czytniki, drukarki, terminale, zykuje nowe życie i sprzedawany jest znacznie taniej niż nowe fabryczne odpowiedniki. Takie rozwiązanie gwarantuje niezawodność w działaniu sprzętu.

Poleasingowe skanery kodów kreskowych

Posiadamy w ofercie używane czytniki kodów kreskowych, które mogą być rownież sprzętami poleasingowymi, lub odnowionymi. Ta ostania grupa sprawia, że te urządzenia do skanowania kodów kreskowych, mimo że są sprzętami już sprawdzonymi w warunkach bojowych, zapewniają dobre właściwości, ponieważ, niektóre ich elementy są zupełnie nowe, co gwarantuje zwiększoną niezawodność i  długotrwałość użytkowania. Poleasingowe czytniki kodów kreskowych są również znacznie tańsze od ich świeżych, nowych odpowiedników. Klienci również bardzo chętnie wybierają skanery kodów kreskowych potestowe, z uwagi na potrzebę sprawdzenia go w swoim środowisku pracy albo z powodu ewentualnej awarii wykorzystywanego przez nich sprzętu.

Używane i sprawdzone terminale mobilne

Wśród używanech urządzeń są również bardzo popularne kiedyś modele terminali kodów kreskowych, które są obecnie niedostępne. Zostały zastąpione nowymi modelami, jednak wielu Klientów potrzebuje "starą" wersję terminali mobilnych, z uwagi na ich specyfikę pracy. Przykładowo potrzebne jest urządzenie oparte o system operacyjny Windows Compact Embedded, który jest obecnie przez producentów zamieniany na Android. Użytkownicy posiadający całe systemy informatyczne oparte o Win CE, potrzebują terminali kodów kreskowych poprzedniej generacji, a to oferuje kategoria używanych urządzeń Auto ID.

Potestowe, używane drukarki etykiet

Oferta potestowych drukarek etykiet zawiera sprzęty, które są używane, jednak zostały sprawdzone pod kątem sprawności i po zakceptowaniu przed serwis mogą być oferowane do ponownej sprzedaży. To sprawia, że używane drukarki kodów kreskowych są znacznie tańsze od nowych odpowiedników, przy zachowaniu pełnej sprawności. Takie rozwiązanie ogranicza koszta dla firmy i daje nowe możliwości.

Tanie poleasingowe kolektory danych

W ofercie naszego sklepu znajdują się nie tylko poleasingowe i potestowe terminale i czytniki ale również kolektory danych, czesto wykorzystywane w handlu detalicznym. Z uwagi na duże zainteresowanie urządzeniami z drugiej ręki, a w szczególności kolektorami danych, postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty całą grupę poleasingowych używanych kolektorów kodów kreskowych, które znacznie obniżają koszta zakupu urządzenia, przy zachowaniu pełnej sprawności sprzętu.

Zapytaj o dostępność innych używanych lub refabrykowanych urządzeń

Jeśli są Państwo zainteresowani innymi produktami używanymi, których nie ma w naszym sklepie internetowym, takich producentów jak Zebra, Datamax, Intermec, Datalogic, Honeywell, prosimy o kontakt z nami. Sprawdzimy dostępność konkretnych modeli wśród używanych urządzeń Auto ID.